Як дбати про безпеку дітей в інтернеті та житті? Ми підготували для вас сім текстів, які допоможуть розібратися із цим складним, але дуже важливим, питанням. 

Про що варто поговорити з дитиною заздалегідь, щоб урятувати їй життя

Розслаблятися щодо безпеки не можна, навіть коли дитина перебуває у школі. Ми зібрали поради експертів, про що варто поговорити із сином чи донькою, щоб в екстремальних умовах вони були готові максимально подбати про себе.


Не боятися Момо, або Шість правил онлайн-безпеки для підлітків

Бліде обличчя, вирячені очі та моторошна усмішка від вуха до вуха — віртуальний монстр Момо почав ширитися мережею минулого літа. Момо надсилає повідомлення, просить зателефонувати на вказаний номер, залякує дитину і може навіть підбурювати до самогубства. За допомогою цього онлайн-створіння злочинці викрадають персональну інформацію користувача, а відтак, можуть переслідувати дитину, чинити тиск чи вимагати грошей. Щоб не стати мішенню кіберзлочинців, варто дотримуватися простих правил онлайн-безпеки. Про них розповідає Андрій Тужиков, автор дитячої книжки «Коротка історія технологій, або Як зрозуміти свій гаджет».


Тест: Чи правильно ви дбаєте про онлайн-безпеку дітей?

Сучасні діти не можуть уявити життя без гаджетів. Вони багато часу проводять у мережі, але варто пам’ятати, що іноді вони можуть чогось не знати і помилятися. Ми створили тест, який допоможе батькам зрозуміти, чи можуть вони дбати про онлайн-безпеку своїх дітей.


Як захистити дитину в інтернеті

Порнографія, ненормативна лексика, спілкування з небезпечними людьми, кібербулінг, шахрайство — усе це легкодоступне для користувачів інтернету. Що ж тоді робити, щоб убезпечити свою дитину? Ми зібрали список ресурсів, які зроблять перебування дитини в мережі безпечнішим.


Що робити вчителям у школі в екстремальних ситуаціях

Ми ознайомилися з порадами професіоналів про те, як поводитися в екстремальних ситуаціях, і розповідаємо вам найголовніше, що треба пам’ятати.


Як стежать за безпекою в різних країнах світу

Ми вирішили розповісти, яким чином за безпекою слідкують у школах інших країн.


Як навчити дитину медіагігієни

Чому всі ЗМІ — суб’єктивні, наскільки важлива інформація в сучасному суспільстві та як відрізняти реальну інформацію від вигаданої — розповідає PR-стратег Adwise.Agency Сергій Дідковський.


Поділитися цією статтею