Уроки просто неба, поради від вчителів, які роками використовують LEGO в навчанні, та ідеї для інтегрованих уроків у початковій школі.

Три уроки «просто неба» від Вікторії Биркович

Лісова педагогіка — це модно та ефективно. Навесні та на початку осені, у сонячні теплі дні навіть ті, хто не цікавляться цією методикою, раді були б провести уроки в парку, сквері чи лісі. Свіже повітря підвищує концентрацію уваги, а незвичний антураж сприяє кращому засвоєнню матеріалу. Три готові конспекти уроків на природі пропонує для колег фіналістка премії Global Teacher Prize Ukraine 2017, вчителька початкових класів з Ужгорода Вікторія Биркович.


Чотири історії вчителів, які роками використовують LEGO на уроках

Перші класи, що розпочнуть навчання 1 вересня 2018 року, безкоштовно отримають набори LEGO та регулярно займатимуться з ними. Ми поговорили з чотирма педагогами, які вже давно використовують ці конструктори на уроках, і розпитали, у чому сенс LEGO для освіти та як він допомагає дітям вчитися.


5 ідей для інтегрованих уроків у початковій школі

Поєднувати теми різних навчальних предметів — цікаво і корисно. Це допомагає учням бачити зв’язок навчання із життям і застосовувати знання на практиці. Але вчителю, який завжди йшов за стандартною програмою, важко одразу перемкнутися на інтегровані уроки. Як обрати тему, зацікавити дітей та не допустити помилок, розповідає вчителька початкових класів Новопечерської школи Мирослава Коба.

Поділитися цією статтею
Автор: