Три дивовижні книжки про науку для дітей

Наука — це круто. У видавництві «Моя Книжкова Полиця» вийшла серія книжок, які здатні швидко переконати в цьому малечу. Як математика знадобиться в житті, чи можна зробити торнадо у склянці води та що приховують найфантастичніші будівлі світу — про це та набагато більше у виданнях світових дитячих бестселерів українською.

Для чого існує навчання? Звісно, не задля гарних оцінок чи сторонніх похвал! Батьки шукають школи та посібники, які допоможуть дитині збагнути красу науки, зрозуміти її глибше, змістять акценти з «треба» на «цікаво». Пояснять складне на простих прикладах і доступними підлітковими словами. Найкращі книги навчають думати і пізнавати цей неймовірний світ весело, а не нудно.

У видавництві «Моя Книжкова Полиця» видали серію книг «Круті знання для пізнання». Перші з них «Крута Математика», «Крута Фізика» та «Крута Архітектура».

А тепер детальніше про кожну з книг:

Книга пояснює основні поняття зі шкільної програми — наприклад, множення двозначних чисел — і вчить розв’язувати хитромудрі рівняння, яких не побачать діти в класі. А ще ця книжка підкаже, як по-справжньому круто давати собі раду з різними повсякденними проблемами в реальному житті. Цей неймовірний британський науково-популярний посібник з математики «Cool Maths» тепер мають у своєму навчальному арсеналі й українські школярі.

Книга дає ключ до розуміння світу довкола нас, світу всередині нас і світу поза нами. Фізика вивчає Всесвіт — від найбільших галактик до найменших субатомних частинок. На сторінках цієї книжки є цікаві сучасні практичні експерименти: як самотужки складати електричне коло, викликати торнадо в пляшці й вимірювати швидкість світла за допомогою зефірок-маршмелоу!

Ця книга розповідає про захопливі споруди довкола. Вона — про найвідоміші будівлі світу: від древніх єгипетських пірамід до неймовірного хмародера Бурдж-Халіфа в Дубаї. Познайомить з барвистими шедеврами ар-деко й технологічними витворами постмодернізму. Діти дізнаються про містичну споруду, яка випадково посилає смертельні промені, а також на сторінках побачать будинок догори дриґом.

Поділитися цією статтею
Автор: