«Технологізація шкіл у прифронтовій зоні — це вклад у боротьбу з агресором»

Зображення: ua.depositphotos.com

Компанія Deltahost подарує школам десятьох найкращих учителів із Донецької та Луганської областей 300 тисяч гривень на технологізацію.

Нещодавно премія Global Teacher Prize Ukraine разом із Сергієм Жаданом оголосили нову номінацію: «Вчитель прифронтової зони». Найкращому педагогу з Донецької або Луганської області подарують освітню подорож. Школи, де працюють вчителі, що ввійдуть до десятки найкращих у номінації, також одержать 300 тисяч гривень на технологізацію від традиційного партнера GTPU — компанії Deltahost.

Deltahost — це компанія з оренди серверів, яка працює на ринках України, США та Європи.

CEO Deltahost Дмитро Земляний пояснив, що мотивує компанію вкотре брати участь у GTPU та чому цьогоріч акцент саме на вчителях прифронтової зони.

«В Україні IT-сектор розвивається дуже швидко. Але для того, щоб у майбутньому втримати цю динаміку та витримати конкуренцію на глобальному рівні, українські компанії вже сьогодні мають думати про тих, хто прийде працювати через 5, через 10 років. А це саме ті люди, які зараз сидять за шкільною партою. І ми хочемо, щоб у цих дітей були можливості для розвитку та легкий доступ до знань. У сучасному світі легкий доступ до знань неможливий без технологій та відповідної інфраструктури. І особливо актуальним це питання є у школах прифронтової зони.

Саме тому компанія Deltahost знову бере участь у GTPU і знову допомагає українським школам поліпшити технологічну інфраструктуру. 10 шкіл-фіналістів отримають від Deltahost 300 тисяч грн на інфраструктуру для дистанційного навчання. Ми очікуємо, що наші технологічні подарунки допоможуть школярам навчатись легше, якісніше, дадуть змогу опанувати IT-спеціальності — на них є попит, високі зарплати гарантують українським дітям гідне майбутнє, а українському бізнесу — спроможність конкурувати глобально. Ба більше, технологізація українських шкіл саме в прифронтовій зоні — це вклад у боротьбу з агресором. Це демонстрація того, що Україна вистояла в боротьбі і зараз відновлюється, модернізується. Це сигнал для наших громадян, які ще залишилися по той бік лінії фронту».

Людмила Тоцина, фіналістка GTPU’20 із Маріуполя, розповідає, як подарунки від Deltahost стали в пригоді її ліцею.

«Ми отримали два ноутбуки та програмне забезпечення до них. Ноутбуки були корисними не лише під час дистанційного навчання, а й на офлайн-уроках.

Узагалі, подарунки від Deltahost допомагають реалізовувати масштабну стратегію розвитку нашого ліцею — хочемо ще більше діджиталізуватися. Наш директор, наприклад, робить усе можливе, аби забезпечити вчителів ґаджетами, а ми з колегами постійно вигадуємо нові плани з покращення онлайн-освіти. Щоб локдаун вже точно не злякав.

Для шкіл прифронтової зони така технологізація особливо важлива, бо демонструє, що в Україні освіта може бути сучасною та якісною, відповідати трендам. Навіть попри війну під боком».

Дізнатися більше, подати заявку або номінувати вчителя-супергероя з Донецької або Луганської області на Премію можна тут.

Взяти участь або номінувати вчителя

Автор: Ангеліна Грицай

Поділитися цією статтею
Автор: