4 березня прем’єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що не виключає запровадження жорсткого карантину. У 4 областях України школи вже перейшли у дистанційний формат навчання. Ми пропонуємо зберігати спокій, тож зібрали практичні кейси та методики, що полегшать будні вчителів, дітей та батьків.

Як оцінювати роботу учнів на дистанційному та змішаному навчанні?

Які методи оцінювання застосовувати, якщо учні опинилися за межами шкіл? Освітній експерт, учитель української мови й літератури Юрій Гайдученко відповідає на запитання педагогів про наболіле. Ви познайомитесь із методами оцінювання на платформі Classtime — це зручна українська розробка. Дізнаєтесь, як виставляти оцінки, якщо в когось з учасників освітнього процесу немає якісного інтернету. А ще навчитесь розвивати в учнів навички самооцінювання. 


Як організувати дистанційне навчання у школі з нуля: покрокова інструкція

Факт: під час віддаленого навчання неможливо повторити магію шкільних рутин. Однак усім учителям під силу стати неймовірними організаторами дистанційного навчання. Вчитель Новопечерської школи Юрій Гайдученко пропонує зручні й легкі у виконанні 10 кроків для організації дистанційного навчання у вашій школі та на ваших уроках.


Гейміфікація в дії: як платформи Classcraft та iLearn закохають учнів у ваш предмет 

Одна з актуальних проблем у шкільній освіті — відсутність у дітей мотивації під час навчання. Як наслідок — брак наполегливості. І те, що може стати реальною панацеєю — гейміфіковане навчання. Але що таке гейміфікація? Як її реалізувати на своїх уроках? Які конкретні інструменти застосувати? У відео ви знайдете відповіді на всі ці запитання, а також добірку корисних ресурсів, які точно не залишать байдужими вас та ваших учнів.


36 ресурсів, що допоможуть вам стати освітнім гуру на карантині

У цій статті ми дбайливо зібрали та описали понад три десятки онлайн-інструментів, за допомогою яких вчителі можуть створювати динамічні презентації з відео, аудіо, анімацією, та інших суперкорисних ресурсів для візуалізації інформації. Це неймовірна добірка, в якій знайде для себе потрібний ресурс як новачок, так і просунутий користувач. Збережіть і користуйтесь із задоволенням!


Чим допоможе Всеукраїнська школа онлайн, якщо навчання перевели на дистанційку 

Мета Всеукраїнської школи онлайн — надавати доступ до якісної освіти учням з 5-го по 11-й клас. Вона буде корисна не лише для школярів, а й для вчителів та батьків. Оригінальні відеоуроки, захопливі тести, цікаві матеріали для самопідготовки — ось що чекає на учнів середньої та старшої школи. Школярі можуть проявити самостійність і пройти теми, які не зрозуміли на уроках або пропустили через хворобу чи карантин. Це значно легше, ніж утримувати увагу школяра на сторінках підручника. Як використовувати цей корисний інструмент? Розповідаємо. 

Поділитися цією статтею