Якими смачними хитрощами можна відучити дітей від споживання обожнюваних солодощів? Що покласти в ланч-бокс, аби шкільний перекус був з’їдений до останньої крихти? Які страви пропонує готувати в школі та вдома зірковий кухар Євген Клопотенко? Публікуємо найцікавіші статті про харчування дітей вдома та в школі. 

П’ять здорових сніданків школяра

Ланч-бокси — чудова можливість подбати про те, щоб обід вашої дитини був корисним, апетитним та смачним. Засновниця проекту «Здорова їжа & більше» Анна Ватан — про те, які продукти варто додати до раціону вашої дитини. І головне — як подати це не нудно.


Як відучити дитину від солодощів: поради дієтолога 

Педіатри підрахували, що сучасні діти споживають у 2-3 рази більше цукру на день, ніж потребує їхній організм. Як наслідок, діти масово страждають через надмірну вагу, швидку перевтому, нервове збудження, поганий настрій та слабкий імунітет. Як же зробити раціон кориснішим і при цьому не змусити дитину почуватися обділеною? Пропонуємо неймовірні рецепти від консультанта зі здорового харчування.


15 рецептів смачних страв від Євгена Клопотенка для шкільних їдалень, які можна приготувати вдома

Зірковий кухар Євген Клопотенко презентував збірку рецептів зі 110 «просунутих» страв, які можна буде готувати в їдальнях. Разом із креативним Євгеном, який хоче зробити наше життя смачнішим та змінити культуру харчування, «Освіторія» обрала зі збірки 15 найцікавіших рецептів страв, які можете легко готувати вдома та насолоджуватися корисною дієтичною їжею.


Що не так зі шкільним харчуванням: 8 фактів від зіркового кухаря

Українських школярів годують за нормативами 1957 року. Тому в омлети додають соду, а сметану кип’ятять. Про більшість із цих кулінарних секретів батьки навіть не здогадуються. Переможець шоу МайстерШеф-5 розповідає вісім фактів про шкільне харчування, які вам точно не сподобаються. Але рішення є і про них — у наступній статті цієї добірки. Як повернути довіру дітей до їдальні та приготувати крутий обід за 15 гривень

Foto: depo.ua

Щоб школярі з радістю поспішали на обід до їдальні, а не кривили носом — «фе, суп із бридкою присмажкою!», потрібно лише бажання керівництва та кухарів зробити життя школярів трошечки смачнішим. При цьому собівартість закупівельних продуктів не зросте ні на копійку! Як це зробити, радить відомий кухар Євген Клопотенко.

Поділитися цією статтею