Чи варто віддавати до школи 6-річну дитину? Які 10 вправ для знайомства першачків можна спробувати 1 вересня? Як налаштувати дитину на новий навчальний рік або привчити до «шкільного» розпорядку дня? Що купити на шкільному ярмарку? Усі відповіді в нашому суперкорисному дайджесті. 

Тест для батьків: Чи готова ваша дитина до школи?

Цей крутезний тест розробила знана психолог Катерина Гольцберг. Коли заходить мова про готовність до школи, батьки згадують, чи може дитина читати перші літери і слова, рахувати до 10. Але набагато важливіші фізичний, психологічний та особистісний аспекти розвитку. Коли протестуєте дитину — гарантовано отримайте відповіді на запитання про її готовність до 1-го класу. 


Як зробити 1 вересня веселим: 10 ігор для знайомства першачків

Шкільні Фіксики, Пірати шукають скарби, Злови погляд, Титанік — і це ще далеко не всі цікавезні ігри для знайомства першокласників, які ми зібрали в нашій статті під одним дахом. Ці активності допоможуть учням адаптуватися до нового простору та здружитися з однолітками. Зробіть 1 вересня веселим та незабутнім для ваших діточок!


Школа в радість: як налаштувати дитину на новий навчальний рік

Після розслабленого літнього життя дітям важко звикнути до шкільного режиму. Раптом потрібно вранці вставати, ходити на уроки, а після них — пам’ятати про домашні завдання. Як допомогти дитині емоційно включитися в новий навчальний рік? Давайте розберемося, що полегшить доньці або сину адаптацію до шкільних буднів.


Не читанням єдиним: чекліст готовності дитини до 1-го класу

Фіналіст премії Global Teacher Prize Ukraine 2020 Андрій Олійник склав для батьків чекліст обов’язкових соціально-побутових умінь першачка. Чи ви вже пояснили дитині, хто такий учитель? Чи програвали вдома ситуації привітання з учителями та учнями? А до «шкільного» розпорядку дня вже привчили? Якщо ні — наша стаття вам буде ду-у-уже корисна.


Збираємо дитину до школи: чекліст покупок від учительки

Збираєтесь на шкільний базар перед 1 вересня? Не кидайтесь купувати все підряд. Ми попросили вчительку початкових класів Оксану Кобрин скласти список необхідних покупок. Нічого зайвого. Зате враховані деталі, про які ви могли й не здогадуватись. Готові разом з нами зібрати шкільний рюкзак 2021?

Поділитися цією статтею