Штучний інтелект уже перейшов із фантастичних книжок до реального світу. І вчителю, який хоче йти в ногу з часом, не варто його ігнорувати. Як залучити до роботи такого дивного асистента, навіть якщо у школі немає сучасних гаджетів? Що корисного взяти на повсякдень та які ризики врахувати? Зібрали для вас практичні статті та дослідження про штучний інтелект й освіту. 

ChatGPT доступний в Україні: що це таке і як він змінить освіту?

Про ChatGPT пишуть, що він може згенерувати що завгодно: наукову працю, статтю, написати та виконати контрольну чи іспит. Але чи якісною буде ця робота? Пояснюємо, як працює ChatGPT та чи правда, що цей новітній чат-бот здатен залишити вчителів без роботи?


Зробіть ChatGPT своїм асистентом: як учителю використовувати штучний інтелект для уроків

Напевно, вже всі охочі запитали в чат-бота про закінчення війни та попросили процитувати Шевченка. Але використовувати новітні технології варто і на користь. Наводимо чимало корисних порад про те, як застосовувати ChatGPT на уроках. А також відповідь самого чат-бота, чи зможе він колись замінити вчителів.


Школа має бути драйвовим місцем, і штучний інтелект допоможе в цьому

Що таке штучний інтелект? Як він уже змінює навчання та освіту? Чи є його відповіді плагіатом? Експерт радить, як використовувати штучний інтелект так, щоб навчання стало захопливішим.


Робот-психіатр: новий винахід британських учених

Нові технології здатні допомогти не лише навчати дітей, а й виявляти в них психологічні проблеми, аби вчасно надавати допомогу. Британські вчені навчили робота виявляти в дітей ментальні недуги — симптоми депресії і тривожного розладу. 


Як штучний інтелект може допомогти освіті

Як штучний інтелект розробляє персоналізований навчальний план для кожного учня в класі, як дбає про інтернет-безпеку дитини краще, ніж батьківський контроль, та які небезпеки можливі під час використання його в освіті. 

Поділитися цією статтею