Комп’ютерні ігри в навчанні, загадкове покоління Z та виховання мотивації. Зібрали для вас головні тексти про освіту за тиждень.

Юло Вооглайд: «В Естонії оцінки ставлять тільки в старших класах, але вони взагалі не потрібні»

cover_ulo

Як оцінки вчать брехати, чому вчителі не вміють їх ставити та що насправді має цінність у навчанні розповів батько десятьох дітей та засновник трьох інноваційних шкіл в Естонії. Записали найголовніше з лекції Вооглайда для учасників «Освітнього десанту» з України.

Читати далі >>>


е1

До викладання релігійних студій підходять по-різному. У деяких країнах це факультативний предмет, а в інших оцінки за нього вносять до атестату. Одні взагалі забороняють, а інші заміняють уроками етики і моралі. Розповідаємо про світову практику ставлення до релігієзнавства та порівнюємо з нашими реаліями.

Читати далі >>>


Як мотивувати дитину пройти онлайн-курси?

cover_online

Cпівзасновник платформи EdEra Ілля Філіпов знає, як привернути  увагу дітей (і дорослих) до самоосвіти. Досить прокрастинації: онлайн-навчання буде марним, якщо ми не змусимо себе ретельно ним займатися. А зробити це можна…

Читати далі >>>


е2

До 2025 року всі виші країн ЄС об’єднають у загальну систему, запровадять взаємне визнання дипломів, а студенти отримають картку єдиного зразка. Розповідаємо про далекоглядні плани зі сворення Європейського освітнього простору та як це змінить освіту в регіоні.

Читати далі >>>


Minecraft у школі: як діти вчаться за допомогою популярної гри

TheWhat_Hero_1920-1

Світ, побудований з кубічних блоків, здатний розвинути фантазію та навчити логічно й образно мислити. Виявляється, гру можна успішно використовувати під час занять. Деякі школи вже починають вводити цю всесвітньо відому гру в навчальну програму. І роблять вони це…

Читати далі >>>


Як вчителям порозумітися з «цифровим» поколінням дітей

cover_generation_z

Нині за партами сидить покоління Z — «цифрові» діти. Звучить загрозливо? Повірте, нічого страшного тут немає, до їхнього типу мислення досить легко можна пристосуватися. Це доводить кризовий психолог і супервізор Олена Любченко.

Читати далі >>>

Поділитися цією статтею