Якою буде освіта в Україні за новим законом, головні зміни в ЗНО у 2018 році та що робити з некерованими дітьми. Зібрали для вас головні тексти про освіту за тиждень.

Президент Петро Порошенко підписав новий закон «Про освіту». Розповідаємо, як тепер відбуватиметься навчання в Україні: нові зарплати вчителям, середня освіта — 12 років, вибори директора школи та нова мовна політика. Якщо коротко, все буде добре, але не одразу і ось чому…

читайте далi   > > >

Дуже часто в дитячо-батьківських спільнотах з’являються запитання: що робити з неслухняними дітьми. Вони нікого не слухають і є абсолютно некерованими. Насправді важкі діти не завжди стають важкими підлітками, і ще рідше перетворюються на правопорушників. Більшість щасливо минають такий період у дитинстві або в пубертаті, а в дорослому віці стають розумними людьми і добрими громадянами. Однак не всі… 

читати далі   > > >

Снимок экрана 2017-09-29 в 16

Зі списку предметів для тестування прибрали російську, а для англійської розробили два рівні складності. Зібрали для вас головні нововведення ЗНО-2018.

читати далі > > >

Чи довго йти пішки до Місяця, чому народжуються зірки і як влаштований Всесвіт? Ми зібрали для вас книги, які допоможуть дитині полюбити астрономію.

читати далі > > >

Новий закон «Про освіту» збільшує роль державної мови. Це викликало занепокоєння одразу кількох сусідніх держав та спричинило дискусії в самій Україні. Розповідаємо, як вирішують мовне питання в освіті в інших країнах.

читати далі > > >

Автор:

Залишити відповідь