Медитуємо, оголошуємо війну солодощам та слідкуємо за порядком у класі. Зібрали для вас головні тексти про освіту за тиждень.

j1

Навчання часто пов’язане зі стресом — помилки, погані оцінки, довгі пошуки відповіді. Як дитині позбутися напруги? Розповідаємо найцікавіше з лекції Боба Рота, очільника «Фундації Девіда Лінча», який вже 45 років викладає трансцендентальну медитацію.

Читати далі >>>


j2

Що таке дельта-робот? Як визначити густину повітря за фотографією? Чи можна власноруч створити космічний корабель? Відповіді на ці запитання дають юні винахідники, які на практиці довели, що наше майбутнє — у надійних руках завдяки їхнім винаходам.

Читати далі >>>


j3

Педіатри підрахували, що сучасні діти споживають у 2-3 рази більше цукру на день, ніж потребує їхній організм. Відучити маленького солодкоїжку від цієї шкідливої звички важко, проте можливо. Дієтолог Марія Федоренко ділиться секретами, як розповісти дитині про користь здорового харчування.

Читати далі >>>


j4

Засвоєння знань на уроках неможливе, якщо в класі немає дисципліни та атмосфери, у якій кожен почуває себе безпечно та комфортно. Пропонуємо кілька ігор з процесу Classroom Management, які допоможуть у цьому.

Читати далі >>>

Поділитися цією статтею