Робіть раз на тиждень заняття такими, як хоче конкретна дитина, і вона бігтиме до школи. Увімкніть музику для релаксу, і галас на уроці припиниться. Заохочуйте та карайте не учнів початкової школи, а їхніх іграшкових підопічних, і дисципліна значно покращиться. Зібрали для вас прості алгоритми, які були перевірені на практиці та підтвердили свою ефективність під час досліджень.  

Що працює, а що ні: які педагогічні методики ефективні, а які — лише заважають учителю?

Які методики й технології — просто мода, що минає, а які — реально працюють? Метод спроб і помилок — не найкращий варіант у педагогіці. Чи не повинні науковці прийти на допомогу вчителеві? Метадослідження, яке нещодавно провела британська некомерційна організація Education Endowment Foundation, розставляє крапки над і: що взяти в роботу, а про що забути. Переклали головні висновки.


Заспокоїти галасливий клас: 18 таємних способів учителя

Кожен учитель знає, як швидко сміх одного учня посеред зосередженої роботи може перейти на весь клас. І перш ніж ви встигнете відреагувати, на уроці вже почнеться гармидер. Часом дітям потрібна ця хвилинка пустощів, щоб відволіктися. Але важливо швидко повернути увагу учнів назад до роботи. Тож переклали для вас дієві методи від американських учителів з ресурсу edutopia.org.


Мотивуємо дітей по-новому: як підживлювати цікавість учнів?

Якщо учні біжать до школи, цікавляться матеріалом, охоче виконують усі завдання — це величезна частина майбутнього успіху. Кожен учитель хотів би працювати саме з таким класом. Зібрали для вас способи зробити це реальністю за матеріалами методу натхненного навчання.


Зоопарк у класі: як іграшкові тваринки покращують поведінку дітей

У школах Європи, США та Канади просто бум на пухнастиків на партах. Про них пишуть, учителі та учні викладають світлини в соцмережах, освітяни навіть проводять тренінги та обмінюються досвідом. Чому мінііграшки стали подарунком для… вчителів, які вже втомилися підтримувати дисципліну в класі? Як усе влаштувати майже безкоштовно? Чим «зоопарк» допоможе на уроці математики або мови? Пояснюємо в матеріалі.


Як розсадити дітей у класі для ефективного навчання?

Більшість старшокласників хочуть сідати за парти на уроках на свій розсуд. І вчителі часто дозволяють їм це. Про те, як система розсаджування учнів у старших класах впливає на навчальний процес, розповіла Мері Девенпорт, заступниця директора в міжнародній школі Малайзії. Переклали для вас найцікавіші тези.

Поділитися цією статтею