Пошумимо перед навчанням: 9 пісень для драйвового 1 вересня

Зображення: Ekaterina Rogova from Ouch!

Карантин нас навчив: не варто втрачати нагоду драйвово провести час разом. 1 вересня — ідеальний привід для цього. Ділимося добіркою українських пісень, які допоможуть зробити свято першого дзвоника яскравішим.

Розпочинаємо з класики Євробачення 2021. Ніщо не зробить початок року більш драйвовим, ніж «Сію-вію, сію-вію конопелечки…»

«Я не танцюю, бо я працюю!» — щось таке, мабуть, мріє почути кожен вчитель перед стартом навчання, особливо від старшокласників. Ненав’язливе нагадування, що канікули закінчилися, у стильному electronic-звучанні.

У цій пісні і про фізкультуру, і про географію: «Мої подачі — гармати, твої стрибки — Кордильєри». Але найбільше в ній — про дух молодості. Композиція точно здивує учнів на лінійці й потішить справжніх фанатів неформальної музики.

Ця пісня неодмінно розчулить батьків і надихне школярів брати вище вже з першого уроку. «Морськими вузлами пов’язане з нами наше коріння — тато і мама», — співає Джері Гейл.

Композиція, у якій поєднано приємне фортепіанне звучання та важливий сенс: «Життя полюбить навзаєм лиш тих, хто пройшов по краю!» За словами автора, пісню присвячено «не таким, як усі», тобто сильним особистостям, котрі не бояться бути собою.

Попри те, що війна на Сході України для більшості — щось далеке й абстрактне, у неї є цілком реальні та болючі наслідки, особливо для дітей. «І так нам бракує добрих вістей в країні, в якій так багато дітей знають, як варто жити й за що помирати», — нагадують нам Океан Ельзи та Альона Альона.

Ідеальна пісня для того, щоб трохи схитрувати й уже з першого вересня змусити школярів повторити історію України і… отримати від цього задоволення.

Ще одна композиція про батьків і їхню любов. Трохи віри в те, що все буде гаразд, ніколи не завадить на початку навчального року. Особливо коли попереду — важливі життєві вибори.

Неважливо, які виклики попереду. Головне — налаштуватися, що зрештою все буде красиво, як і співають легендарні Антитіла. Із настроєм «Марс буде наш, там моркви насаджаєм, а як не буде наш, то в сосни заховаєм» і в школу після канікул не страшно — ні учням, ні вчителям.

Поділитися цією статтею
Автор: