Триває набір першачків-2019 до шкіл. У кожному регіоні дати дещо відрізняються. Наприклад, у Києві заяви прийматимуть до 31 травня. А жеребкування для прийняття на вільні місця буде 5-10 червня. До уваги батьків — усе, що може знадобитися під час підготовки.

Рано чи пізно: в якому віці варто йти до школи

Успішний старт: що важливіше — не пропустити вік, коли дитина легко вбирає знання, чи не вкоротити дитинство. Закордонний досвід та думки вчених допоможуть обрати власну точку зору.


Як зрозуміти, що дитині зарано йти до школи

Тести на шкільну готовність теж втрачають актуальність. Тож експерти наводять саме для нового покоління сім ознак того, що дитина дозріла до навчання в класі.


Співбесіди для першачків: майже поза законом

Нині відбір до державних шкіл вже 100% заборонено. А ось для майбутніх учнів приватних шкіл ці поради можуть стати корисними. А ще — це гарний орієнтир, що добре б знати та вміти першокласнику. Вимагати ніхто не має права, але поки є час, чому б не витратити його на розвиток у потрібному напрямку?


У перший клас по-новому: як обійти підводне каміння

Варто ще раз звернути увагу: дати вступу нині інші, залежно від регіону. Їх легко знайти на сайтах департаментів освіти. А ось алгоритм вступу до першого класу та опис типових помилок допоможуть не розгубитися. 


Легко і просто в першому класі: як адаптувати дитину до школи

Шість моментів, дотримання яких допоможе сину чи доньці влитися в шкільне життя. Хоча ефект помітно буде лише у вересні, всі вони передбачають тривалу підготовку, яку треба починати вже зараз.

Поділитися цією статтею