Кожному цікаво зазирнути в майбутнє. Футурологи відмовляються від чітких прогнозів, адже технології розвиваються в шаленому темпі та змінюють світ. Але є й гарантовані моменти, до яких можна підготувати дітей.

Як виховати майбутніх агентів змін

Неможливо підготуватися до майбутнього, якщо його основна характеристика — постійні зміни. Але це не заважає планувати, яких знань, навичок, установок та цінностей потребують сьогодні учні, щоб бути успішними у 2030 році.


Топ-тренди: що чекає на українську освіту в найближчому майбутньому

Яким має бути вчитель, щоб виховати лідерів нової генерації? Про нетворкінг та пошук цікавих освітніх рішень, про мову сучасних підлітків та опанування сучасних каналів комунікації.


Нові комірці: які навички майбутнього варто опанувати вже зараз

«Невдовзі на нас чекає хвиля посад для “нових комірців”, але нині замало працівників до них підготовлені». Як вписатися в нові вимоги ринку праці? У кого є шанси зробити кар’єру в найближчому майбутньому?


Успіх у 2050 році: чого навчати дітей?

«21 урок для 21 століття» — так називається новий інтелектуальний бестселер ізраїльського професора Ювала Ноя Харарі. То які ж зміни чекають на нас уже незабаром і як до них пристосуватися?

Поділитися цією статтею