Що можна встигнути за зимові свята? Провести «переоблік» дитячих іграшок, дати перші уроки вирішення конфліктів без бійок та навчити відстоювати свою думку. А допоможуть багато встигнути поради суперзайнятого татуся Сергія Бабкіна.

Як стимулювати в дітей опірність до психологічного тиску

Як часто в прагненні найкращого для своєї дитини ми нав’язуємо їй це найкраще в готовому вигляді? Спорт, книжки, хобі, вибір, спосіб мислення. А згодом дивуємося: де власна думка, чому знову потрібні підказки, як можна вестися на маніпуляції?


Скільки у дитини має бути іграшок

Усі поради психологів вилітають з голови, якщо малюк дивиться на іграшку очима кота зі «Шрека» та шепоче «У мене ще ніколи не було…» Скільки іграшок потрібно, чим загрожує перебір і як насправді обмежити кількість.


Сергій Бабкін: Професія — тато

Як не стати татом-привидом, навіть якщо ти — суперзайнятий артист? Як перевантаженим роботою батькам знаходити достатньо часу на дітей, не втратити з ними зв’язок та отримувати кайф від батьківства? Чого має навчити дітей саме чоловік? Про все це — музикант, актор і тато 7-річної донечки Веселини та 12-річного сина Артура.


Як відучити дітей битися між собою

Що робити, якщо стосунки між маленькими братами і сестрами перетворюються на безкінечні війни? Коли батьки постійно чують: «Він перший розпочав»? Дитячі бійки — норма чи невихованість? Почніть зі створення родинних правил, у які ви самі вірите.

Поділитися цією статтею