Традиційний для США день початку передноворічних розпродажів під назвою Чорна п’ятниця дістався й України. Безліч компаній пропонують до 23 листопада (і не тільки) знижки на найрізноманітніші товари. Ми вирішили зібрати вигідні пропозиції для викладачів, які прагнуть заощадити.

Книги

Для вчителя книжки — один з незмінних супутників. На щастя, до Чорної п’ятниці найбільш активними щодо знижок виявилися якраз видавництва та книжкові магазини.

Знижку -20% пропонує Час майстрів;

до -30% нададуть видавництва PabulumArtHuss (в офлайн-книгарні видавництва), Маміно, Artbooks;

до -50% пропонують видавництва Основи, Смолоскип (30 листопада), Видавництво Анетти Антоненко, Комора, Discursus, Видавництво Жупанського;

до -60% — Наш формат, Віват;

до -75% — Апріорі.

Дещо інший принцип знижки у Видавництва 21 — тут що більше ти купуєш книжок, то більшою виходить знижка, і кожна куплена одиниця коштуватиме покупцеві на 5-25% дешевше.

Знижки до -50% на товари багатьох видавництв відразу обіцяє також книжковий інтернет-магазин Yakaboo.

Самоосвіта

У всіх охочих є можливість придбати онлайн-записи лекцій від навчальної платформи Projector: звичайна ціна за запис цікавих лекцій становить від 150 грн, однак 23 листопада будь-яку з них можна буде придбати лише за 49 грн. Освітянам буде цікаво навчитися створювати дизайн, організовувати суспільні та культурні проекти, генерувати ідеї, працювати з новими технологіями та навіть автоматично визначати значення незнайомих слів.

Міжнародна платформа онлайн-курсів Udemy дає в цей день можливість записатися на навчання за топовими напрямками лише за $9.99. На деяких курсах ви зможете зекономити майже $100! Серед тематики занять: від викладання до уроків музики, особистісного зростання та оволодіння навичками в ІТ.

Діятимуть також цікаві пропозиції на проходження вебінарів і загальноосвітніх курсів від ресурсу Всеосвіта: зокрема, курс із протидії шкільному насильству можна буде відвідувати за 290 грн.

Крім того, на честь Чорної п’ятниці у вас є шанс виграти знижку до 50% на волонтерське стажування за кордоном від AIESEC.

Техніка

Компанія Microsoft надає знижку на товари, які можуть знадобитися викладачу, зокрема на планшети, ноутбуки, а також на навчальний набір для дітей у стилі Гаррі Поттера.

В Eldorado можна буде придбати зі знижкою до -70% такі необхідні товари, як планшет, ноутбук чи містку флешку. До того ж можна не стояти в черзі в магазині, а замовити все необхідне онлайн під час шкільної перерви. Таку ж велику знижку до 26 листопада пропонує і Фокстрот.

Ігри для розвитку, канцтовари і все-все-все

Для ефективних занять з дітьми потрібні розумні планшети, пластилін на уроки образотворчого мистецтва чи LEGO для пояснення математики? У Будинку іграшок усе це можна придбати майже наполовину дешевше.

У мережі магазинів Ашан передбачено 23 листопада знижку на канцелярські товари, тож якщо у вас закінчилися ручки чи необхідно придбати органайзер на 2019 рік, вам варто завітати сюди після роботи.

Ну і товари на будь-який смак завжди можна знайти в Rozetka. Потрібні маркери для дошки? Електронна книга, щоб готуватися до занять по дорозі на роботу? Чи, можливо, ви хочете макарони на сніданок перед насиченим робочим днем? Ловіть знижки на сайті.

Але навіть у Чорну п’ятницю не забувайте: найкращі заощадження — це час, інвестований у себе. Тож, можливо, замість нестримного шопінгу варто просто почитати книжку, яку ви давно хотіли почитати? У цьому разі — економія 100%.

Поділитися цією статтею