Освіта працює на майбутнє. Прогнозувати його стає дедалі складніше, але батькам та вчителям краще орієнтуватися на той фантастичний світ, до якого маємо підготувати дітей. «Освіторія» публікує матеріали про те, як це краще зробити.

Чи замінять роботи людей? Напевне, але точно не всіх

Чи правда, що через 20 років замість людей працюватимуть роботи? Але ж вони не можуть змагатися з нами в діяльності з високим рівнем невизначеності, там, де потрібна емпатія та емоційні зв’язки, необхідно швидко адаптуватися до змін. Що нам слід робити вже сьогодні, щоб конкурувати з ними на ринку праці? 


5 інновацій, які змінять наші життя протягом наступних 5 років

Перш ніж фокусуватися на далекому майбутньому, почнемо з найближчих змін. Нові цифрові технології з’являються швидше, ніж ми встигаємо опанувати попередні. Які з них справді здатні змінити наш світ на краще? На що очікувати вже завтра?


Які навички стануть найважливішими в майбутньому?

Діти, які сьогодні ходять до школи, творитимуть майбутнє країни і світу за 20 років. Чи правильно ми їх навчаємо і чи допомагаємо розкрити свій потенціал? Які навички та особисті якості будуть найактуальнішими для людини майбутнього?


Щоб виховати інноваторів, учіть не користуватися технологіями, а створювати їх

Якщо вчити дітей опановувати нові технології, виростуть користувачі. А ось затребувані фахівці виростуть, якщо змалечку вчити ще й створювати нове. Літні табори для талановитих дітей, акселераційні центри — це лише неповний перелік новітніх освітніх технологій, які активно поширюються разом із технологіями віртуальної реальності та безкоштовними онлайн-курсами з усіх можливих дисциплін. 


Як залишатися актуальними в еру роботів? 8 порад для вибору професії

В еру штучного інтелекту кожному учневі варто поміркувати над тим, яку професію обрати в майбутньому, чого вчитися нині. Ваша дитина вміє комунікувати через історії? Має естетичний смак? Дізнайтеся, які ще навички експерти вважають необхідними.

Поділитися цією статтею