Після канікул учителі й учні повні сил та наснаги. Тож саме час спробувати щось креативне у класі. Зібрали для вас ідеї, вправи та практичні поради, які можна застосувати в новому навчальному семестрі. Адже початок нового року — саме час для нових звичок!

Заспокоїти галасливий клас: 18 таємних способів учителя

Кожен учитель знає, як швидко сміх одного учня посеред зосередженої роботи може перейти на весь клас. І перш ніж ви встигнете відреагувати, на уроці вже почнеться гармидер. Часом дітям потрібна ця хвилинка пустощів, щоб відволіктися. Але важливо швидко повернути увагу учнів назад до роботи. Тож переклали для вас дієві методи від американських учителів з ресурсу edutopia.org.


Як розсадити дітей у класі для ефективного навчання?

Більшість старшокласників хочуть сідати за парти на уроках на свій розсуд. І вчителі часто дозволяють їм це. Адже думають: діти такого віку вже відповідальні, їх не потрібно контролювати. Але самоконтроль — це точно не про підлітків. Вони вибирають місця у класі поряд зі своїми друзями. І не думають про гарну поведінку чи старанну роботу. Про те, як система розсаджування учнів у старших класах впливає на навчальний процес, розповіла Мері Девенпорт, заступниця директора в міжнародній школі Малайзії. Переклали для вас найцікавіші тези.


Мирний протокол у класі: 9 вправ для дружби та взаємної поваги

Стосунки між дітьми формують їхнє бачення світу і впливають на всі сфери їхнього розвитку. Але що таке позитивні стосунки? Як допомогти дітям будувати міцну дружбу, взаємоповагу, прищеплювати їм навички роботи в команді? І чи справді можна запровадити в класі мирний протокол? Із безкоштовним застосунком «Віздом.Світ емоцій» зробити це буде легко. Зібрали в матеріалі вправи, ігри та роздаткові матеріали для налагодження позитивних стосунків.


Ідеї для простору, мотивації та натхнення

Ваш класний кабінет може стати окремим світом знань для учнів — місцем віри у власні здібності та командного духу. Кольорові постери та креативні зони в класі піднімуть мотивацію учнів. Зібрали для вас ідеї, як підготувати клас до першого навчального дня.


Поробки з коробки: 10 екологічних ідей для уроків та дозвілля

Під час війни завжди страждає природа, і їй також потрібна наша турбота. Маленькі кроки та прості звички у довготривалій перспективі допоможуть покращити стан нашого довкілля. Тому так важливо навчати цього дітей. Зібрали для вас 10 екоідей для уроків та цікавого дозвілля вдома.

Поділитися цією статтею