Підприємницька освіта, конкурс кейсів та навчання теорії ймовірності. Зібрали для вас найголовніші можливості травня.

Стажування з викладання української в США від Fulbright


Дедлайн: 1 червня 2018

Стажування для освітян-початківців з викладання української мови в університетах і коледжах США тривалістю дев’ять місяців. Щомісячна стипендія, медичне страхування та квиток в обидва боки надається стипендіантам безкоштовно.


Попередня реєстрація на тренінг з підприємницької освіти від фахівців з Естонії


Дедлайн: 11 травня 2018

Учасникам розкажуть про досвід Естонії в освіті та розвитку академічного підприємництва, а також нададуть практичні знання з використання методів креативного навчання.


Конкурс на фінансування проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями


Дедлайн: 16 травня 2018

Міністерство молоді та спорту України профінансує найкращі проекти для дітей та молоді (це можуть бути проведення акцій, ігор, конкурсів, семінарів, змагань, фестивалів, наметових таборів, марафонів, походів, концертів та інших заходів; видання інформаційних та методичних матеріалів та виготовлення і розміщення соціальних фільмів, соціальної реклами тощо).


Номінація на премію ЮНЕСКО за підтримку освіти дівчат та жінок


Дедлайн: 11 травня 2018

Неурядові громадські організації або уряд можуть номінувати окремих осіб, установи чи організації на одержання премії за підтримку освіти дівчат і жінок. Проект номінанта повинен бути втілений щонайменше два роки тому і тривати до цього часу.


Програма малих грантів громадської дипломатії уряду США — «Освіта і культура»


Дедлайн: 15 червня 2018

Гранти від Посольства США в Києві становитимуть до 8 тис. доларів для приватних осіб і до 24 тис. доларів для організацій. Проекти, що подаються на грант, повинні підтримувати впровадження освітніх реформ в Україні та стосуватися тем доступності навчання, критичного мислення в освіті, бути зосередженими на вивченні англійської мови або на американських студіях.


Конкурс кейсів на створення креативних проектів для розвитку села


Дедлайн: 6 травня 2018

Завданням кейсу є розробка соціального проекту, який зможе об’єднати місцеву громаду невеликого села. Учаснику потрібно придумати ініціативу, що згуртовувала б громаду і залучала дітей. Найкращі ідеї будуть реалізовані в рамках програми «Навчай для України», яка відбирає найталановитішу молодь та дає їй платформу для того, щоб здійснювати інноваційні зміни в селах і малих містах та створювати можливості для дітей.


Курс з навчання теорії ймовірності від Cambridge University Press


Безкоштовний онлайн-курс, доступний вже зараз

На курс ви витрачатимете всього три години на тиждень впродовж трьох тижнів. На вас чекають експериментальні та теоретичні підходи, вміння візуально подавати дані та огляд способів вивчення теорії ймовірності у світі.

Поділитися цією статтею