Матеріали-корисники для уроку: креативні інструменти, онлайн-сервіси та цікаві ідеї

Як учителю швидко та цікаво провести опитування? Якими новими формами подання освіжити сприйняття матеріалу? Як досягати одразу кількох цілей за урок? Економте час для дійсно креативних ідей, а на щодень просто використайте щось із готових «наборів інструментів». Наші матеріали-корисники допоможуть вам підготуватися до продуктивної роботи в класі після канікул. 

QR-коди для уроків: 20 креативних ідей

Що надовго зацікавить учнів, а від учителя вимагає лише кількох хвилин уваги? QR-коди! Не всі знають, що робити їх не важче, ніж гуглити інформацію. Зібрали для вас аж 20 креативних ідей, як використати QR-коди на уроці.


Як поліпшувати українську на інших уроках: чотири оригінальні способи для початкової школи

Школи мають стати україномовним середовищем, тобто підтримувати комунікацію державною мовою на уроках, перервах, гуртках тощо. МОН підтримує цю ідею. Але як допомогти дітям з російськомовних родин не просто опановувати шкільну програму, а й поступово розширювати лексику, вільно формулювати думки, глибше розуміти тексти? На занятті з будь-якого предмета в початковій школі можна покращити стартові можливості таких учнів.


Як навчити дітей розв’язувати проблеми за допомогою кубиків Rory’s Story

Кубики Рорі, або Rory’s Story Cubes, у 2004 році вигадав ірландський тренер з креативного мислення і творчого розв’язання проблем Рорі О’Коннор. І хоча задумувалися кубики як інструмент пошуку нестандартних рішень для дорослих, згодом їх почали застосовувати і для освітніх ігор з дітьми. У статті запропоновано різноманітні варіанти їх застосування. 


Знайди мене онлайн: 5 сервісів для опитування учнів

Сучасне оцінювання — це вже далеко не опитування за журнальним переліком. Зібрали для вас сервіси, що допоможуть швидко опитати весь клас та відстежити, як діти засвоюють матеріал.


7 способів застосувати сторітелінг на уроках

Метод сторітелінгу зазвичай подобається учням. Адже розповідання історій передбачає вкраплення власного або чужого досвіду, комунікацію та емоційне співпереживання. Ось кілька прикладів того, як метод можна застосовувати на заняттях із конкретних дисциплін.

Поділитися цією статтею