Для вас ми підготували дайджест найяскравіших подій зимових канікул. Більше подій — на Афіші.

Сімейна арт-неділя від Мистецького арсеналу та арт-проекту Wings

Мистецтво здатне об’єднувати. Ось чому важливо, щоб у кожній сім’ї всі разом цікавилися культурними надбаннями. Квест і майстер-класи в рамках роботи «БОЙЧУКІЗМ. Проект «великого стилю» стануть гідним учителем у цій нелегкій справі.

Подробиці >>>


Зимовий денний IT-табір

Не знаєте, чим зайняти своє чадо на канікулах? Можливо, варто познайомити його зі сферою інформаційних технологій та англомовної специфічної термінології. Пропонуємо робототехніку, мовні курси та активний відпочинок в одному!

Подробиці >>>


Дев’ять найцікавіших ялинок, які варто відвідати з дітьми

Cнігові гірки для катання на повітряних подушках, шотландські корови чи сферичний кінотеатр — що оберете ви? Проводимо вихідні біля святкових ялинок та насолоджуємося вечорами, не обтяженими домашкою.

Подробиці >>>


Новорічна виставка «Алхімія свята» у Державному музеї іграшки

Як подих майстра-склодува перетворює звичайну скляну трубку на яскраві кулі й фігурки? Чому нащадком яблука стали скляні кулі? Відповіді на ці та інші запитання ви знайдете під час виставки. Ну просто рай для чомучок.

Подробиці >>>


Новорічне святкування в Зеленці

Яскраві костюми, музика Сінатри, передчуття Нового року… Час починати святкувати! Організатори будуть запалювати свічки, ялиночку та бенгальські вогники.

Подробиці >>>


5 фільмів цієї зими, які варто подивитися в кіно з дітьми

Що роблять з домашніми динозаврами? Із ким воюватимуть останні джедаї? Чи встигнуть 92 тисячі ельфів одужати до Різдва? Сходіть з дитиною в кіно і обов’язково дізнаєтеся.

Подробиці >>>


Новорічний квест для дітей «Minecraft. Слідами Діда Мороза»

Батьки обирають подарунки, а дитина знову нудиться? Тоді чому б заради неї не оживити відому комп’ютерну гру за допомогою аніматорів, перегонів на автокарах і таємного завдання в ТЦ?

Подробиці >>>


Святкова дитяча програма «У пошуках різдвяного дива»

На учасників чекає мандрівка в часі, безліч фактів про українські традиції, вертеп, майстер-класи… І все це в історичному музеї, сповненому не менш таємничих і загадкових речей.

Подробиці >>>


5 найцікавіших театральних вистав зими для дітей

Найкращі театральні вистави розважатимуть дорослих і малих протягом усіх канікул. Тут і пригоди Дроздоборода, і втеча від Мороза Морозенка, і навіть легендарна постановка Буратіно від лялькового театру. А в кінці програми на вас чекає приємний бонус!

Подробиці >>>

Бажаємо чудово відпочити та набратися
побільше сил перед початком навчання!
Більше подій — на Афіші.

Поділитися цією статтею