Є нагода провести вихідні не лише весело, а й пізнавально. Для вас ми підготували дайджест найяскравіших подій. Більше подій — на Афіші.

Курс для підлітків «Тайм-менеджмент для реального світу. Як втілювати мрії»

«Тайм-менеджмент для підлітків» — це короткий курс із самоорганізації власного часу для дітей, які прагнуть підготуватися до дорослого життя, використовувати свій час для себе і встигати досягати більшого. Допоможіть дитині отримати необхідні життєві навички і стати успішною особистістю.

Подробиці >>>


Перша невідкладна допомога дітям

Діти не є зменшеною копією дорослих, тому для надання їм першої невідкладної допомоги є важливі нюанси і спеціальні маніпуляції, які необхідно знати батькам і всім, хто працює з дітьми. Курс від голови Всеукраїнської спілки парамедиків Ярослава Вуса допоможе дізнатися про основи порятунку дитини в разі непередбачуваних обставин.

Подробиці>>>


Ментальна арифметика для дітей. Рахуємо швидше за калькулятор

Те, як нас вчили рахувати в школі, не завжди видавалося нам зручним. Цей процес можна зробити значно швидшим завдяки сучасним методикам, наприклад, ментальній арифметиці.  Безкоштовний урок допоможе вам і вашій дитині зрозуміти, як діє ця техніка на практиці і чи комфортно її використовувати.

Подробиці >>>


Фестиваль Емоцій (до Всесвітнього дня дитини)

POP-UP Фестиваль Емоцій — це міжнародний безкоштовний, практичний навчальний досвід для дітей та дорослих. У програмі заходу різноманітні завдання, обговорення та вправи з розвитку емпатії та покращення розуміння власних емоцій.

Подробиці >>>


Відкритий урок від директора Bellerbys College

Вперше у Києві відбудеться відкрий урок для українських учнів та їх батьків від Вікторії Ходжес, директора Bellerbys College — приватного навчального закладу у Великобританії з філіями у Лондоні, Кембриджі, Оксфорді та Брайтоні.

Подробиці >>>

Насичених та вдалих вам вихідних!
Більше подій читайте на Афіші.

Поділитися цією статтею