Є нагода провести вихідні не лише весело, а й пізнавально. Ми підготували дайджест найяскравіших подій. Більше подій — на Афіші.

Charity Bazaar

Благодійний ярмарок, який вже 25-й рік поспіль проводить Міжнародний жіночий клуб Києва, буде дивувати стравами, одягом, предметами декору, книгами та іншими речами від посольств іноземних держав в Україні. Для дітей діятиме окремий дитячий куточок з безліччю ігор та майстер-класів. Даруйте добро із задоволенням!

Подробиці >>>


Інтерактивний спектакль «Чарівник Смарагдового міста»

Контактний інтерактивний театр запрошує разом зі Страшилою, Дроворубом та Левом-боягузом пройти стежками Смарагдового міста. Це театральне дійство, в якому ви зможете взяти безпосередню участь, а не лише бути стороннім спостерігачем.

Подробиці >>>


Розпис пряників

Час готуватися до Різдва та Нового року і вчитися виготовляти смаколики. А які ж зимові свята без імбирних пряників? А щоб вони виглядали святковіше, варто їх розмалювати. Із чого почати? Дізнайтеся на цьому смачному майстер-класі.

Подробиці >>>


Творча майстерня Galaxy

З’явилася нагода відвідати серію майстер-класів, де можна створити різноманітні поробки власноруч:  іграшкову ракету, космос у пляшці чи тематичний підсвічник «Зоряний шлях». А на згадку отримати фотографію з галактичними роботами. Проведіть космічні вихідні.

Подробиці >>>


Сімейний майстер-клас «Каракурі – механічна іграшка»

Знаєте, як створити «живого» ласого до рибки пінгвіна своїми руками? Потрібен лише папір, гарний настрій і трішки магії, секрет якої розкажуть під час майстер-класу з японської техніки каракурі. Гарний шанс навчитися виготовляти заводні іграшки.

Подробиці >>>

Насичених та вдалих вам вихідних!

Більше подій читайте на Афіші

Поділитися цією статтею