Є нагода провести вихідні не лише весело, а й пізнавально. Ми підготували дайджест найяскравіших подій. Більше подій — на Афіші.

Безкоштовний майстер–клас з робототехніки Lego Mindstorms

Робототехніка — складна річ, яка вимагає знання про код, використання спеціальних датчиків та креативності. Безкоштовний майстер-клас з використанням LEGO познайомить вашу дитину зі світом захопливих розробок і технологій.

Подробиці >>>


Марафон професій BeProfi

BeProfi — цикл лекцій для підлітків, який допомагає обрати професію майбутнього. Цього разу свою професію представлять лікар, проектний менеджер, психолог та шеф-кухар.

Подробиці >>>


Ораторське мистецтво для підлітків

Вашій дитині потрібно вміти себе подати, тому ораторські навики є важливою складовою успіху. Після цього курсу дитина зможе ефективно залучати будь-яку аудиторію, зачарувавши її своєю промовою.

Подробиці >>>


Казкове Різдво на Кураж Базарі

Під час події на вас очікують сімейні майстер-класи: прикрашання різдвяних пряників, створення новорічних іграшок, карамелі, різдвяних вінків і декоративних ялинок своїми руками. А також солодощі, танці та благодійний ярмарок.

Подробиці >>>


Казки жестовою мовою

Читати казки можна не лише вголос. Інклюзивний захід із супроводом перекладача жестової мови допоможе дітям з порушенням слуху відчути себе в дружньому до них оточенні, а всім іншим зрозуміти, що жестова мова є повноцінною лінгвістичною системою.

Подробиці >>>


Інтерактивна екскурсія для дітей «Витребеньки Бабусі Ягусі»

Хто краще розповість дітям про скарби, ніж ласа до коштовностей Бабуся Ягуся? Ексклюзивна екскурсія від цієї старої як світ героїні познайомить відвідувачів із давнім ювелірним мистецтвом та розважить веселими іграми.

Подробиці >>>

Насичених та вдалих вам вихідних!

Більше подій читайте на Афіші.

Поділитися цією статтею