Вихідні створені для того, щоб відпочити з користю. Пропонуємо заходи, на яких ви з дитиною зможете дізнатися для себе щось нове.

Психосоматика виховання: як не зруйнувати свою дитину

Дитина постійно хворіє? Психосоматика безпосередньо пов’язана з якістю дитинства і моделями виховання, тому вам, можливо, доведеться змінити підхід до того, як ви взаємодієте з малечею.


FriendlyFamilyFest / Великий сімейний пікнік

Фестиваль приурочений до святкування Українського дня родини. Тож #musthave — бути з дітками, мамами, татами, бабусями і дідусями.


Kids Atlas Weekend

Доки батьки насолоджуються одним з найбільших музичних фестивалів України, діти можуть розважатися на спеціально відведеному майданчику з майстер-класами та квестами.


Безкоштовний майстер клас: Англійська для дітей

Вивчаємо англійську під час рухливих ігор та виконання спільних завдань. А котики на Пейзажці у цьому допоможуть.


Active Family Fest

Організатори створили інклюзивний, дружній до всіх і зручний для кожного простір. На відвідувачів чекає захопливий квест, креативне малювання та зона читання інклюзивних книжок і багато-багато іншого.


Kid’s Pool Party (vol. 2)

Майстер-класи, розіграші та веселі ігри в басейні здатні увімкнути літній настрій у дитини і стати чудовою тимчасовою альтернативою для відпочинку на морі.


Читанка-майстер-клас «Ням Ням»

На цьому майстер-класі діти навчаться готувати разом із авторами покрокової книги рецептів для дітей.


Ексклюзивна програма «Наша буремна планета»

На одному з найбільших куполів Європи відбудеться трансляція фільму про вулкани, землетруси, гори, континенти та інші природні прояви. Ідеально для юних чомучок.

Поділитися цією статтею