Снігові замети — не проблема для тих, хто хоче гарно провести час і дізнатися щось цікаве. Пропонуємо провести вихідні весело і корисно.

День відкритих дверей в УАЛ Київ

Українська академія лідерства — проект, що допомагає старшокласникам знайти своє справжнє покликання. У вас є можливість дізнатися, як насправді проходять заняття та які можливості можуть тут відкритися для вашої дитини.


Світ Дикого Заходу у КМДШ_Weekend, Київ

Загадкові традиції індіанців, чарівні амулети… Справжня подорож до Дикого Заходу очікує на дітей у Креативній Міжнародній Дитячій Школі.


Самооцінка моєї дитини

Занадто скромна чи, навпаки, дуже самовпевнена дитина: дві крайнощі, які можна навчитися балансувати. Як виховати в дитині здорову самооцінку, можна дізнатися під час цього тренінгу.


Тренінги безпеки для дітей від 5 і до 12 років

Знання про правила безпеки — важливі навички і вміння, які рятують життя. Ми не можемо контролювати дитину постійно, тому вона повинна знати, що робити, коли дорослих немає поруч.


Майстер-клас з ТРІЗ-педагогіки

Мета ТРІЗ-педагогіки — не просто розвинути фантазію дітей, а навчити їх мислити системно, виховати творчу особистість, яка здатна розуміти єдність і протиріччя навколишнього світу, вирішувати проблеми. Під час цього майстер-класу експерт методики ТРІЗ проведе креативне заняття з дітьми.

Поділитися цією статтею