Вихідні створені для того, щоб відпочити з користю. Пропонуємо заходи, на яких ви з дитиною зможете дізнатися для себе щось нове

Форум «Skill Kit»

Цей захід про нові можливості та потреби на ринку праці буде корисним для батьків, школярів та студентів. Це масштабний форум, під час якого ви з дітьми також можете пройти профорієнтаційний тест, щоб знати, на який вектор діяльності орієнтуватися в майбутньому.


Пікнік-Party у Феофанії

Під час травневих свят парк «Феофанія» пропонує розважальну програму з творчими майстер-класами та хімічними шоу.


Майстер-клас «Майстерня морозива для талантів від 6 до 76»

Зробіть із дітьми надзвичайно смачне морозиво за рецептами шефа Массімо Джеларті. У спекотну погоду — це найкраще задоволення!


Дитячий кулінарний майстер-клас. Індія

Даша Малахова познайомить юних кулінарів з традиційною кухнею однієї з найдавніших країн світу. Під запальні ритми Боллівуду юні учасники майстер-класу навчаться готувати улюблені страви індійців.


Practice Cactus Kyiv

На цьому семінарі підлітки зможуть попрактикувати англійську мову, дізнатися більше про соціальні ініціативи, проектний менеджмент та роботу в команді, а також розвинути лідерські навички.


Літклуб Букмоль: Сміттячко

Книжкова подорож підводним світом разом із відомим американським дитячим автором Девідом Візнером і його знаменитою книжкою-картинкою без слів «Сміттячко» розповість про те, чим насправді живе океан.

Поділитися цією статтею