Вихідні створені для того, щоб відпочити з користю. Пропонуємо заходи, на яких ви з дитиною зможете дізнатися для себе щось нове.

Чілдрен Кінофест – 2018

Відкрито безкоштовну реєстрацію на покази п’ятого ювілейного фестивалю мистецтва кіно для дітей та підлітків «Чілдрен Кінофест», який відбудеться з 25 травня по 3 червня в понад двадцяти містах України. До конкурсної програми увійшли сім фільмів для глядачів від 4 років, відібраних на найбільших європейських кінофорумах.


Футбол з батьком

Футбольний матч для батьків разом зі дітьми у двох форматах.


Фестиваль морозива

Свою найкращу продукцію в широкому асортименті запропонують найвідоміші вітчизняні виробники морозива в Україні. Крім солоденького на відвідувачів також очікуватимуть конкурси, розіграші, вікторини та концертна програма.


«Як не стати жертвою психологічного насильства в школі або булінгу»

Тут ви знайдете відповіді на запитання: як виявити агресора та жертву в школі; як дітям уникнути цькування в школі (4 дієві поради); як батькам вберегти дитину від знущань тощо.


Фінал Ліги Чемпіонів у Києві: куди піти з дитиною, яка любить футбол

26 травня на столичному НСК «Олімпійський» відбудеться головна подія клубного футболу року. У фіналі Ліги Чемпіонів зіграють мадридський «Реал» та англійський «Ліверпуль». Окрім самого матчу в Києві відбудеться багато інших футбольних подій. Розповідаємо, куди можна піти з дитиною, яка є фанатом найпопулярнішого виду спорту.

Поділитися цією статтею