Вихідні створені для того, щоб відпочити з користю. Пропонуємо заходи, на яких ви з дитиною зможете дізнатися для себе щось нове.

Благодійний Кураж Базар Flower Power

Атракціони для дітей з інвалідністю, арт-заняття, лекції про інклюзію, альтернативні школи, сексуальне виховання, психологію дітей з інвалідністю та їхніх батьків… Чого тільки не буде для сімейного відпочинку на цьому благодійному фестивалі!


Повнокупольний фільм “Зір”

Фантастична подорож від далеких зірок прямісінько до сітківки людського ока на купольному екрані за мотивами історії Ніла де Грасса Тайсона.


Дитячий архі-простір на фестивалі Active House Days

Яке місто можна назвати розумним? Як стати енергоефективним? Дізнавайтеся разом із дітьми на цих вихідних!


Новий спосіб виховання. Лекція Дітера Швартца (Німеччина)

Дітер Швартц – вчитель, ведучий семінару з інтуїтивної педагогіки, доцент педагогічного інституту в Німеччині, композитор, диригент, коуч. Починаючи роботу класного вчителя, Дітер поставив собі запитання: «У який спосіб я, як вчитель та взагалі як доросла людина, можу жити в найкращий спосіб з усіх можливих, та й крім того, створити для себе та дітей найсприятливіше для розвитку середовище?»


Спекотний джаз для вас!

Джаз найкраще звучить у вихідні, коли всі разом. Тому, беріть із собою рідних і приходьте відпочивати, танцювати, веселитись.

Поділитися цією статтею