Вихідні створені для того, щоб відпочити з користю. Пропонуємо заходи, на яких ви з дитиною зможете дізнатися для себе щось нове.

Як батькам контролювати свої емоції — безкоштовний тренінг

Інколи ми не здатні контролювати свої емоції. Кричимо на дитину, щоб вона заспокоїлася, виснажуємося, розриваємося між різними завданнями… Навчитися краще себе розуміти і спілкуватися з дитиною спокійним тоном батькам допоможе цей безкоштовний тренінг.


Безкоштовний урок для дітей з програмування, 3D і веб-дизайну

Якщо дитина хоче навчитися програмування, але ви не впевнені, чи підійдуть їй ті чи інші заняття, можна спочатку спробувати свої сили під час пробного уроку. Вона дізнається, що таке C++, Python, JavaScript, JQuery, Adobe Illustrator та багато інших загадкових речей.


Тренінг «Будь обережним із чужими»

У наші небезпечні часи діти мають знати, як себе захистити. Під час цього тренінгу підліткам покажуть, як бути уважним, застосовувати прийоми самозахисту, правильно просити про допомогу та надавати її.


ЗНО для спринтерів

Здається, що 5 місяців — це замало для підготовки до ЗНО. Однак викладачі команди ZNOUA доведуть, що це не так. Під час майстер-класів ви дізнаєтеся секрети підготовки в посиленому режимі для справжніх спринтерів.

Поділитися цією статтею