Є нагода провести вихідні не лише весело, а й пізнавально. Ми підготували дайджест найяскравіших подій. Більше подій — на Афіші.

Льодовиковий період на Співочому полі

Cнігові гірки для катання на повітряних подушках (snowtubing), милі цуценята та прогулянка на санях із хаскі в оточенні крижаних квіткових композицій — і ваші активні та незвичні вихідні запам’ятаються надовго. Лише одягайтеся тепліше!

Подробиці >>>


Відкриття Резиденції Діда Мороза

Резиденція Діда Мороза нагадує казковий парк розваг, де ви й ваші малюки зможете побачити, як відбувається підготовка до Нового року та Різдва, спостерігаючи за кумедними ельфами-помічниками. Сам Дід Мороз з’явиться наприкінці свята й обов’язково вислухає всі новорічні побажання.

Подробиці >>>


Снігова королева. Крафт-театр «АртБагаж»

Разом із дитиною ви можете взяти участь у крафтовому спектаклі. Змайструйте сани, заберіть Кая зі снігового царства та виростіть троянди, що здатні розтопити лід у його серці.

Подробиці >>>


Архітектура з LEGO. Замки, собори, монастирі

Завжди захоплювалися архітектурою? Разом із дитиною не випускаєте LEGO з рук? Будуйте вишукані замки не лише у власних мріях. Захід також дозволить вам дізнатися більше про середньовічну архітектуру та відчути себе королем, спроектувавши надзвичайний білосніжний палац.

Подробиці >>>


«Школа. А що далі?» Лекція для тінейджерів та їх батьків

Для підлітків 14–16 років уже важливо орієнтуватися, які перспективні галузі діяльності й навчання доступні. Під час лекції ви дізнаєтеся про широкі можливості для навчання молоді та вибір свого місця в цьому житті. Бонусом стане екскурсія інноваційним містечком UNIT.City. Хтозна, можливо саме ІТ-сферу ваш підліток захоче обрати для себе в майбутньому.

Подробиці >>>


Work and life in Disney style

Подаруйте своїй дитині шанс відчути себе засновником справжньої медіаімперії, продюсером та підприємцем Волтом Діснеєм. Вона навчиться важливим у сфері бізнесу та професійної діяльності навичкам під час цієї події, що моделює середовище підприємницької верхівки компанії Disney.

Подробиці >>>

Насичених та вдалих вам вихідних! Більше подій читайте на Афіші.

Поділитися цією статтею