Вихідні створені для того, щоб відпочити з користю. Пропонуємо заходи, на яких ви з дитиною зможете дізнатися для себе щось нове.

Компетенції майбутнього: як розвивати дітей «на виріст»

Підліток планує старт власного самостійного життя і ви хочете йому допомогти? Під час цієї лекції ви дізнаєтеся, які професійні й освітні тренди найбільш актуальні, на що орієнтуватися молоді при виборі професії та що варто і не варто робити батькам, щоб діти знайшли своє покликання.


Міріам Драгіна читає «Джордж і Таємний ключ до Всесвіту»

Мабуть, мало хто знає, що Стівен Гокінґ є також автором чудових пізнавальних книжок для дітей. Хочете послухати його розповіді про таємниці Всесвіту? Тоді завітайте на читання історії «Джордж і Таємний ключ до Всесвіту».


Мімікрія: гра в імітацію (квест)

Таємні експерименти, квест-розслідування та ілюзії природи в справжньому музеї викличуть в дітей і дорослих зацікавленість навколишнім світом і природничими науками.


Сімейний театральний клуб

Для дітей та дорослих одночасно відбудуться дві цікаві вистави. Чудовий привід відвідати театр усією сім’єю!


Міжнародний конкурс з вирішення задач на логіку

Факультет комп’ютерних наук Гарвардського університету запрошує долучитися до міжнародного конкурсу з вирішення задач на логіку CS50 Puzzle Day. Реєструйтеся, вирішуйте задачі до 12 березня та вигравайте призи!

Поділитися цією статтею