Є нагода провести вихідні не лише весело, а й пізнавально. Для вас ми підготували дайджест найяскравіших подій. Більше подій — на Афіші.

Конференція для підлітків «Завтра 2037»

pexels-photo-214573

Планувати своє професійне майбутнє ніколи не рано. Можливостей безліч: створити стартап, стати мандрівником чи блогером (чи і тим, й іншим відразу), присвятити себе науці… Про те, як почати кар’єрний шлях, підлітки зможуть дізнатися на конференції «Завтра 2037».

Подробиці   > > >

Церемонія нагородження Global Teacher Prize Ukraine 2017

DSCF5247-copy-1024x683

Найочікуваніша освітня подія осені — Global Teacher Prize Ukraine 2017 — нарешті оголосить переможців! Запрошуємо разом дізнатися про те, хто ж стане найкращим вчителем цього року. Не впустіть цей шанс стати свідками нагородження найкращих освітян та обговорити з колегами нові освітні тенденції в Україні за келихом шампанського.

Подробиці   > > >

Освітня виставка «Creative Education Day: Best Schools & Universities. Traditions and Innovations»

pexels-photo-356093

Міжнародна освітня виставка представить провідні навчальні заклади Великої Британії, США та ЄС. Окрім можливостей вступу до вищих навчальних закладів, будуть запропоновані літні курси для школярів і студентів; підготовка до вступу до шкіл-пансіонів;середня освіта у високорейтингових коледжах і школах-пансіонах тощо.

Подробиці   > > >

Заняття з англійської для дошкільнят

kids-girl-pencil-drawing-159823

«Школа Монтессорі нової епохи» пропонує юним геніям дошкільного віку заняття з англійської як іноземної. Завдяки методиці Монтессорі навчання пройде ефективно та безпроблемно. З дітьми займатиметься спеціаліст міжнародного класу.

Подробиці   > > >

IT-Talks для підлітків 6.0

pexels-photo-306534

Cпікери зі значним досвідом діяльності покажуть, як можна втілити свої ідеї у сфері ІТ, дизайну та стартапів у життя.

Подробиці   > > >

Більше подій дивіться на Афішi   > > >

Поділитися цією статтею