Є нагода провести вихідні не лише весело, а й пізнавально. Для вас ми підготували дайджест найяскравіших подій. Більше подій — на Афіші.

VІІІ Фестиваль української дитячої книги «Азбукове Королівство Магів і Янголів»

На затишному горищі колишньої друкарні Києво-Печерської лаври відкриється чарівний простір дитячої фантазії. На відвідувачів чекають майстер-класи зі створення й оздоблення книг і закладинок, ігри й квести для справжніх кмітливців, розповіді про історію книгодрукарства.

Подробиці >>>

Вебінар «Погляд зсередини»: учні різних альтернативних проектів про навчання

Семикласники з власного досвіду розкажуть про альтернативні школи «БеркоШко», «Кітерра», «Dixi», «Соняшник», а також про домашнє навчання та заняття з тьюторами і профільними викладачами.

Подробиці >>>

Майстер-клас «У пошуках своїх коренів. Відкриваємо сторінки історії власної родини»

З’явилася нагода дізнатися більше про своїх дідів-прадідів та власне походження. Адвокат Ольга Бондар розповість, з чого варто починати пошуки власного коріння.

Подробиці >>>

Читання-чаювання для дітей

Послухати осіннім ранком казкові історії, попиваючи ароматний чай, особливо приємно. Під час читання-чаювання для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку гості заходу ознайомляться із книжкою «Неймовірна історія про Велет-Грушку» данського автора Якоба Мартіна Стріда.

Подробиці >>>

День відкритих дверей у школі робототехніки Robot School

Стати справжнім програмістом чи експертом з робототехніки вже з шести років? Це цілком реально! Компанія RobotSchool проведе День відкритих дверей напередодні нового набору на навчальні курси. Безліч роботів та розіграші призів гарантовані.

Подробиці >>>

Поділитися цією статтею