Є нагода провести вихідні не лише весело, а й пізнавально. Для вас ми підготували дайджест найяскравіших подій. Більше подій — на Афіші.

Освітній хакатон EduHack

Подія для вчителів, власників освітнього бізнесу, організаторів соціальних проектів, школярів, студентів, громадських активістів, батьків та небайдужих до майбутнього української освіти. Формат хакатону — за три доби інтенсивної роботи в командах потрібно буде створити продукти-рішення конкретних проблем.

Подробиці > > >

Фестиваль анімації Linoleum

Це найбільший показ авторської анімації в Україні. Конкурсні роботи вітчизняних та світових авторів, лекції, презентації та спеціальні покази анімаційних стрічок, а також зустрічі з мультиплікаторами.

У суботу та неділю на фестивалі буде дитяча програма — майстер-клас зі створення короткої анімації в техніці стоп-моушн, показ діафільмів, презентація 3D-розмальовки, тощо.

Подробиці   > > >

Виставка динозаврів

Шкодуєте, що динозаври давно вимерли і вам не вдалося їх застати? Зустріти ящурів можна буде на ВДНГ. Рухливі яскраво забарвлені експонати, представлені в повний зріст, дозволять відчути себе жителем часів Юрського періоду. Біля кожного з 24 гігантів можна буде знайти спеціальний інформаційний бюлетень з відповідною довідкою для різних вікових груп.

Куратором виставки є аргентинський палеонтолог Себастіан Апестегуя, першовідкривач кількох видів динозаврів та рептилій. Створено за ініціативи Felix de Azara Paleontologists Foundation та наукового університету Maimonides University, що розташовані в Аргентині.

Подробиці > > >

Квест за мотивами «Гаррі Поттера»

Для того щоб потрапити в магічний світ чарівника Гаррі, тепер не потрібно шукати Платформу 9¾. Команда для участі у квесті має складатися з 2-4 осіб. Рівень завдань, які необхідно вирішити, щоб знайти вихід з квест-кімнати, — середньої складності. Тож одного лише закляття «Алогомора» буде недостатньо.

Подробиці > > >

Благодійний «Забіг із собаками»

Ваш пухнастий друг може допомогти зібрати кошти на будівництво тренувальних та ігрових майданчиків для собак. Для цього необхідно зареєструватися на забіг в 1 або 3 км та вмовити вашого улюбленця рано прокинутися в суботу. Пообіцяйте йому виграти один з подарунків — місячні запаси корму, сертифікати на ветеринарну діагностику, гаджети від Petсube і IFetch тощо.

Якщо ж ви не з тих, хто готовий долати довгі дистанції, то безкоштовно завітати на територію заходу та поспостерігати за подією зможе кожен бажаючий.

Подробиці > > >

День народження «Експериментаніуму»

Вже п’ять років Музей популярної науки і техніки «Експериментаніум» представляє постійну експозицію, що налічує 250 інтерактивних експонатів. У суботу команда Музею запрошує відсвяткувати цю дату разом з ними.

У програмі: квест для дітей, майстер-класи від партнерів Музею, акустичне шоу «Лабораторія звуку», електричне «Тесла шоу» та багато іншого.

Подробиці > > >

Більше подій дивіться на Афішi   > > >

Поділитися цією статтею
Автор: