Корисне для вчителів: безкоштовні вебінари від фіналістів Global Teacher Prize Ukraine

Вчителі — супергерої! Тепер цю просту істину розуміють як діти, так і батьки. Тож ми вирішили, що вже настав час поділитися своїми суперсилами одне з одним. Протягом наступних трьох тижнів фіналісти премії Global Teacher Prize Ukraine всіх років поділяться власними лайфхаками з викладання, самоосвіти та навіть росту від вчителя школи до агента змін. У суботу 11 квітня на вас чекає перший марафон «Освіта — ключ до змін». Участь у всіх вебінарах безкоштовна, а за потреби вчителі можуть отримати сертифікат.

Олександр Чучаєв — «Премія Global Teacher Prize Ukraine: як вирости з учителя однієї школи до рушія освітніх змін цілої країни»

О 12:00 розпочнемо з виступу Олександра Чучаєва про те, як премія Global Teacher Prize Ukraine допомагає звичайним учителям вирости до агентів освітніх змін цілої країни.

Олександр Чучаєв — фіналіст національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2017, голова ГО «НОВІ», учитель історії, директор Благовіщенського НВК № 2 «Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів — заклад дошкільної освіти «Дивоцвіт» Благовіщенської районної ради Кіровоградської області.

Пан Олександр розкаже:

  • про зміну парадигми впливу на вчительську громаду країни;

  • про необхідність об’єднання під одним началом найбільш проактивної спільноти вчителів;

  • про команду «НОВІ» як результат першого сезону премії та досягнення в межах країни;

  • як поєднати методики і привнести в урок WOW-ефект.

ВАЖЛИВИЙ бонус! Після вебінару можна отримати всі матеріали, а також електронний СЕРТИФІКАТ від «Освіторії» (за нормами МОН). Сертифікат видається тільки після перегляду вебінару та проходження тестування. Організаційний внесок за тестування й сертифікат з одного вебінару становить 60 грн. Усі внески йдуть на підтримку життєдіяльності проєктів ГС «Освіторія». Сертифікат видається протягом 5 робочих днів.

Обирайте опцію БЕЗКОШТОВНО, якщо хочете лише переглянути трансляцію.

Обирайте опцію ПЛАТНО, якщо хочете пройти тестування та отримати сертифікат після вебінару.

Наталя Гладких «Профілактика професійного та емоційного вигорання вчителів: ресурси для відновлення»

О 13:30 до нас долучиться Наталя Гладких із темою «Профілактика професійного та емоційного вигорання вчителів: ресурси для відновлення».

Час невпинно втікає крізь пальці й робота вдома додає втоми? Це й не дивно, адже в період карантину вчителі включилися в новий вид навчання — дистанційне навчання, яке є енерговитратним і виснажливим. Вчителі навчаються та навчають, створюють презентації та освоюють нові комп’ютерні програми в дуже короткі строки, перевіряють зошити й постійно знаходяться за гаджетами. Головне завдання в цей час — не загубити себе серед цієї кількості справ і пам’ятати про поповнення ресурсного стану.

Наталя Гладких — фіналістка світової премії Global Teacher Prize 2020, керівниця інклюзивних проєктів ГО «Бачити серцем», кандидатка педагогічних наук, спеціальний педагог та психолог, консультантка в методі танцювально-рухової терапії, арт-терапії, фіналістка національної премії Global Teacher Prize Ukraine 2017, співзасновниця ГО «НОВІ».

Поговоримо про те, які є методи відновлення як фізичного, так і морального здоров’я, дізнаємося, які сфери впливають на наш емоційний стан, та разом визначимо, на які аспекти варто звернути увагу кожному з нас.

Реєстрація

ВАЖЛИВИЙ бонус! Після вебінару можна отримати всі матеріали, а також електронний СЕРТИФІКАТ від «Освіторії» (за нормами МОН). Сертифікат видається тільки після перегляду вебінару та проходження тестування. Організаційний внесок за тестування й сертифікат з одного вебінару становить 60 грн. Усі внески йдуть на підтримку життєдіяльності проєктів ГС «Освіторія». Сертифікат видається протягом 5 робочих днів.

Обирайте опцію БЕЗКОШТОВНО, якщо хочете лише переглянути трансляцію.

Обирайте опцію ПЛАТНО, якщо хочете пройти тестування та отримати сертифікат після вебінару.

Наталя Кідалова «Синергія формальної та неформальної освіти»

О 15:00 чекайте на онлайн-зустріч із Наталею Кідаловою на тему «Синергія формальної та неформальної освіти».

Наталя Кідалова — переможниця GTPU 2019, тренерка з неформальної освіти, випускниця освітніх та соціальних програм стажування (США, Франція, Велика Британія, Польща, Данія), учителька англійської мови, української мови та літератури, спеціаліст вищої категорії, «учитель-методист».

Пані Наталя розповість про:

  • Карколомні зміни в освіті — що лишається незмінним?

  • Можливі ризики та ризиковані можливості — чи готові ви до них?

  • Як взаємозбагачуються формальна та неформальна освіта і хто від цього виграє наостанку.

  • Як змінюються ролі вчителя, учня, батьків.

  • Як зміксувати формальну та неформальну освіту просто й ефективно: практичні апробовані рецепти, з яких можна розпочати.

Реєстрація

ВАЖЛИВИЙ бонус! Після вебінару можна отримати всі матеріали, а також електронний СЕРТИФІКАТ від «Освіторії» (за нормами МОН). Сертифікат видається тільки після перегляду вебінару та проходження тестування. Організаційний внесок за тестування й сертифікат з одного вебінару становить 60 грн. Усі внески йдуть на підтримку життєдіяльності проєктів ГС «Освіторія». Сертифікат видається протягом 5 робочих днів.

Обирайте опцію БЕЗКОШТОВНО, якщо хочете лише переглянути трансляцію.

Обирайте опцію ПЛАТНО, якщо хочете пройти тестування та отримати сертифікат після вебінару.

Поділитися цією статтею
Автор: