У Львові минулого тижня проходив один з головних книжкових фестивалів країни — «Форум видавців». Наводимо ключові цитати виступу міністра освіти і науки Лілії Гриневич під час підсумкової дискусії «Освіта у країні майбутнього — стратегічні орієнтири».

Ми також вели для вас текстові трансляції з місця подій — найцікавіше з виступів за 16 вересня, 15 вересня та 14 вересня.


«Вчителі, які не хочуть змінюватися, — це найбільший виклик реформ освіти»«Найбільш консервативні інституції, які я зустрічала під час дискусій щодо реформування освіти, — це наші педагогічні університети»«Я бачу, що кожен український вчитель-викладач зуміє зробити свій квантовий стрибок. Ми їх переключаємо з авторитарної методики на методику партнерства»«Було би правильно, якби вчителів пенсійного віку ми перевели на контракти»«Ми робимо прекрасні візійні документи, але проблема України в тому, що де починається втілення в життя, там починаються проблеми»«Реформа звалилася на службові голови, які розуміють, що в них тепер буде більше роботи»«Проблемою є те, що школа і вчителі дивляться на батьків як на джерело допомоги»«Батьки повинні бути партнерами школи. Треба дати їм більше впливу»


Поділитися цією статтею
Автор: