Нині навчання в Україні переривається і через повітряні тривоги, і через відключення світла. Тож кожен ваш урок вартий того, щоб бути яскравим та ефективним. Адже достатньо однієї цікавинки — і бажання ваших учнів навчатися значно підвищиться. Можна зекономити час і взяти готову ідею, яку так просто втілити у класі!

 Ігри, що зроблять математику улюбленим уроком ваших учнів

Розшифровувати малюнки, складати математичні пазли, практикуватися в геометричному дизайні — цікаво для учнів і просто для вчителів. Пристосовуємо для потреб заняття світову освітню технологію вивчення математики Daily 3. 


Не забути математику: 11 ігор для дітей

11 простих ігор із цифрами — справжній фан для учнів початкової школи. Вимірюємо вагу вчителя «у хом’ячках», робимо припущення та перевіряємо гіпотези, заповнюємо судоку, розшифровуємо послання. 


Як допомогти дитині полюбити математику: 7 ігор для школи й дому

Авторські ігри дають шанс дітям здружитися із царицею наук і не боятися складнощів. Хрестики-нулики здатні показати себе з іншого боку, якщо в хід іде математика. Математичні спінери та пазли здаються розвагою, а не вправою, а тим часом прокачують «м’язи аналітичного мислення». 


Хіп-хоп математика, або Як станцювати цифри, кратні шести

Навіщо зубрити табличку множення і ділення з учнями, якщо її можна станцювати? Запальні відео, завдяки яким діти легко запам’ятовують математичні поняття, можна просто показати на уроці. Або використати як відеоматеріал на дистанційних заняттях. Популярний у молоді напрямок музики хіп-хоп та професійні рухи танцюристів змусять ваших учнів неусвідомлено вистукувати в такт і повторювати числові рядки. 


Як навчитися вчити математику?

І наостанок — лайфхаки, як навчити дітей самостійно займатися математикою. Це підказки відомих педагогів для вчителів та батьків, як зробити, аби все, що в ігровій чи іншій формі зацікавило на уроках, краще утримувалося в пам’яті та працювало на контрольних. 

Поділитися цією статтею