Основна сесія національного мультипредметного тесту триватиме з 18 липня до 10 серпня 2022 року. На сьогодні вже створено спеціальну онлайн-платформу для проведення оцінювання НМТ, а учасників просять нікому не повідомляти про час і місце тестування. Зібрали все актуальне про мультипредметний тест 2022 у нашому матеріалі: календар проведення і дати, безкоштовний онлайн-тренажер із проходження НМТ, інструкція з написання мотиваційного листа, прості й дієві поради з підготовки. 

Найбільша інструкція до НМТ 2022: дати та алгоритм дій вступника

Тут ви знайдете вичерпну інформацію про графік тестувань. Разом розберемось, що таке запрошення на НМТ і де його можна завантажити. Коли з’явилася можливість реєструвати е-кабінет вступника? Що треба знати учасникам додаткової сесії? Хто матиме можливість вступати до університету без складання мультипредметного тесту? В яких країнах можна пройти тестування? Як перевести тестові бали в рейтингові та дізнатись свій результат ще до оголошення офіційних результатів? І чи є шанс скласти НМТ, якщо не зареєструвався вчасно? 


Мотиваційний лист без помилок: структура, приклади, лайфхаки

Під час вступу 2022 долю багатьох абітурієнтів можуть вирішити не лише результати мультипредметного тесту, а й мотиваційний лист. Як написати його без помилок? Чого категорично не можна робити? А на чому, навпаки, слід наголошувати? У цьому матеріалі поради та приклади мотиваційних листів від викладачки платформи iLearn Анастасії Бречко.


Випускники оцінять: як хакнути НМТ?

Ділимося з вами структурою тесту та лайфхаками від викладачів iLearn про те, як зекономити нерви і спростити підготовку до НМТ 2022. Даємо короткі й влучні поради для складання тестів з математики, української мови, історії України.


25 найгостріших запитань про національний мультипредметний тест

Чому у 2022 році не можна було обійтися без тестів узагалі? Чи буде НМТ наступного року? Результати цьогорічного НМТ зараховуватимуть наступного року? Якщо результати на основній сесії не сподобаються, можна буде перескласти? Для чого ті коефіцієнти під час оцінювання НМТ? Чи всі люди з ООП зможуть пройти тестування? На найгостріші питання відповідає Тетяна Вакуленко, заступниця директора Українського центру оцінювання якості освіти.


Демонстраційний мультитест від iLearn для абітурієнтів

Просто зараз у вас є можливість пройти пробне і, що також важливо, безкоштовне тестування. Цей демонстраційний мультитест розробили викладачі платформи, щоб учні могли потренуватися проходити НМТ в умовах обмеженого часу. Дізнайтесь, як пройти тест, і перевірте себе.

Більше про освіту під час війни на osvitanow.org
Поділитися цією статтею