Дистанційне навчання стало зручним під час пандемії та незамінним після повномасштабного вторгнення росії. Онлайн-уроки дозволяють не припиняти навчання у зоні бойових дій та на тимчасово окупованих територіях. А ще дають змогу мільйонам українських біженців продовжувати освіту з будь-якої точки світу. То якою має бути дійсно якісна дистанційка? Як обрати дистанційну школу і чи є серед них безкоштовні? Та чи дійсно саме вашій дитині підійде дистанційне навчання, а не сімейна форма? Розбираємося разом. 

Дистанційна, сімейна чи екстернат: яку форму навчання обрати?

Чи ви направду переконані, що вашій донці чи сину найкраще підійде саме дистанційна форма навчання, а не сімейна чи екстернат? Варто детально вивчити особливості кожної форми, повести тестові заняття онлайн, поговорити з дитиною і тільки потім приймати рішення. 


Безкоштовні дистанційні школи: де навчатися українським учням?

Один з важливих аспектів, який цікавить батьків під час вибору дистанційної школи, щоб це було недорого. Чи працюватимуть зараз безкоштовні програми, які вводили минулого навчального року? Чи надають дистанційну освіту державні школи? У статті ми зібрали відповіді на поширені запитання.


Вибираємо дистанційну школу в Україні: на що звернути увагу батькам

Дистанційна школа — це як окрема аудиторія для дитини, окрема віртуальна будівля. Коли батьки вперше приходять до звичайної денної школи, вони дивляться на розмір класів, їхнє оформлення, освітлення, хто там навчає, як і чого. Коли батьки обирають дистанційну школу, теж мають звернути увагу на низку важливих складових. Експертка склала перелік найважливіших критеріїв, які допоможуть вибрати дистанційну школу, де дитина навчатиметься ефективно та із задоволенням.


Дистанційка під час війни. 10 інструментів, які зекономлять час учителя

З вересня 2022 року на вчителів чекає новий етап дистанційного навчання в умовах війни. Як викладачам не вигоріти остаточно? Які ресурси, інструменти й платформи стануть справжньою знахідкою для вчителів, що втомилися до пізньої ночі адаптувати формат кожного заняття до онлайну? Публікуємо практичні кейси.


Подружити дітей під час воєнної дистанційки: 16 ігор для онлайн-уроків

Під час дистанційного навчання в умовах війни завдання вчителів — дати дітям відчуття безпеки в новостворених онлайн-класах, до яких доєдналися багато новачків. Кожному педагогу доведеться вчитися працювати з дитячою тривогою та невпевненістю і тим самим готувати якісне підґрунтя для плідного навчання. У цьому допоможуть спеціально розроблені психологами ігри на знайомство та здружування, про які розповідає експертка Лада Ендресен.

Поділитися цією статтею