Додатки, що економлять час учителя: інструкція із завантаження

Зробити навчання цікавим та невимушеним можна за допомогою корисних застосунків. Тим паче, що вони економлять вам час. Ви можете встановити їх на свій телефон або планшет. Із їхньою допомогою створювати завдання для учнів або вибирати наявні. Пояснюємо, як легко завантажити мобільний застосунок, та пропонуємо добірку навчальних додатків, які полегшать життя вчителя. 

Завантажуємо застосунок на iPhone

 • Відкриваємо на смартфоні чи планшеті програму App Store.
 • Праворуч внизу знаходимо функцію «Пошук» (значок із лупою).
 • Вводимо у стрічці пошуку назву застосунку. Пошуковик може надати перелік застосунків, коли ви тільки почнете вводити назву. Тоді ви можете просто вибрати зі списку необхідний.
 • На сторінці з’являться застосунки із зображеннями до них. Переконайтеся, що ви вибираєте правильний. Адже пошуковик не завжди видає його першим на сторінці. Тож уважно перевіряйте за назвою.
 • Праворуч біля назви є кнопка «Отримати». Натисніть її, щоб завантажити застосунок на свій смартфон чи планшет.
 • Якщо замість кнопки «Отримати» зазначена ціна, цей застосунок платний.
 • Будьте уважні: деякі програми можуть бути безкоштовними для використання лише перші кілька днів. Та під час завантаження вам запропонують вибрати тариф і сплатити. Якщо ви не хочете завантажувати платний застосунок, скасуйте дію.
 • Після того як ви натиснете «Отримати», внизу екрана з’явиться віконечко з кнопкою «Інсталювати».
 • Наступним кроком вам потрібно буде ввести свій Apple ID та пароль.
 • Якщо ви вже перебуваєте в обліковому записі, то після того як оберете «Отримати», з’явиться віконечко для підтвердження завантаження застосунку. Вам буде потрібно двічі натиснути бічну кнопку.
 • Після завантаження застосунку ви зможете перейти до нього, натиснувши кнопку «Відкрити», яка з’явиться замість «Отримати». Інший варіант — закрити програму App Store та знайти застосунок на своєму смартфоні чи планшеті.

Завантажуємо застосунок на Android

 • Відкриваємо на смартфоні чи планшеті програму Play Маркет.
 • Вгорі знаходимо стрічку пошуку та вводимо назву застосунку.
 • Якщо ви ввели точну назву, пошуковик відразу запропонує вам необхідний застосунок.
 • Якщо ви підбираєте застосунок за ключовим словом, пошуковик запропонує вам список на вибір. Наприклад, якщо ввести в пошуку «ЗНО», вам видасть добірку застосунків для підготовки до тестування. У такому разі виберіть необхідний зі списку.
 • Праворуч біля назви є кнопка «Установити». Натисніть її, щоб завантажити застосунок на свій смартфон чи планшет.
 • Якщо замість кнопки «Установити» зазначена ціна, цей застосунок платний.
 • На деяких телефонах із системою Android є перевірка безпеки застосунків. Вона може тривати кілька секунд перед завантаженням.
 • Після завантаження на місці кнопки «Установити» з’явиться кнопка «Відкрити» або «Грати». Натиснувши на неї, ви зможете перейти до застосунку на вашому смартфоні чи планшеті. Або закрийте Play Маркет та знайдіть додаток на своєму пристрої.

Корисні навчальні застосунки

«Вивчаю — не чекаю»

Мобільний застосунок для учнів 1–4-х класів. Із його допомогою можна легко та цікаво вивчати українську мову та математику за навчальною програмою. Усі завдання — в ігровій формі. Тож застосунок можна використовувати і на уроках, і на перервах, і для самоопрацювання чи закріплення матеріалу вдома.

Кожна навчальна тема подається у формі відео з анімаційними героями. Після його перегляду діти отримають доступ до інтерактивних відеоігор. З їхньою допомогою вони закріплять переглянутий матеріал і перевірять рівень знань.

Mova

За допомогою цього застосунку учні зможуть вивчати правила та вдосконалити свої знання з української мови. У додатку є яскраві ілюстрації зі стислими правилами. А також вправи для перевірки знань з поясненнями.

За допомогою застосунку учні опанують нові теми. Наприклад, вживання апострофа, фразеологізми, наголос. А ще покращать свої знання з правопису та позбудуться росіянізмів.

Kahoot

За допомогою квізів, вікторин та навчальних карток ви зможете створити цікаві завдання для учнів. Їх легко використати для перевірки знань, закріплення вивченої теми та просто для розваг. У застосунку також є безліч готових «кахутів» на різні теми.

Діти зможуть приєднатися до навчальної гри у класі чи дистанційно, змагатися між собою та об’єднуватися в команди. Ви також можете розробити в застосунку самостійну чи контрольну роботу.

«Хімія»

У цьому застосунку учні розв’язуватимуть хімічні рівняння, вивчатимуть періодичну таблицю за допомогою віджетів та дізнаватимуться більше про різні хімічні елементи.

Теоретична інформація в застосунку оформлена за допомогою кольорових діаграм і таблиць. Учні також зможуть розглядати атоми в доповненій реальності, користуватися молярним калькулятором та вивчати хімічні реакції.

«Всеукраїнська школа онлайн»

Це цифрова платформа для онлайн-навчання. Тут ви знайдете відеоуроки, тести та конспекти. Загалом платформа охоплює 18 шкільних предметів. А всі матеріали відповідають українській навчальній програмі.

У застосунку учні можуть вивчати нові теми самостійно, виконувати домашні завдання та готуватися до НМТ/ЗНО. Також додаток можна використовувати на уроці для перевірки знань чи самостійної роботи.

Поділитися цією статтею