Для чого школяреві графічний планшет: творчість у новому форматі

Планшет huion для дитини
ПРОМО

Діти обожнюють малювати. Але робити це за допомогою звичайних олівців і фарб не завжди зручно. До того ж школярам хочеться крокувати в ногу з часом, а значить — використовувати сучасні технології (наприклад, графічні планшети) для втілення власних творчих ідей у реальність.

Графічний планшет — це не просто функціональний гаджет для розваг і задоволення. Його «місія» значно серйозніша. Цей пристрій позитивно впливає на різні аспекти розвитку дитини.

То чому ж так важливо придбати графічний планшет для школяра?

Самовираження

За допомогою графічного планшета учень може продемонструвати власні художні здібності й вийти за рамки шкільної програми. Електронні малюнки засвідчать про талант дитини не гірше, ніж малюнки на папері чи навіть картини олією на полотні.

Малювати на планшеті можна все, що завгодно: від самостійно вигаданих коміксів до карикатур або портретів.

Для придбання аматорський графічний планшет Huion доступний в Moyo.ua.

Плашет huion у намальованому зображенні

Розвиток посидючості й витривалості

Спостереження психологів і педіатрів свідчать про те, що учням молодшої школи важко дається адаптація до формату «урок — перерва». Чільне місце серед труднощів для малюків посідає необхідність довго сидіти на одному місці. До того ж дискомфорт викликає тривале навантаження на кисть руки під час письма та виконання різних вправ.

Кораловий плашет huion
Графічний планшет Huion HS611 Coral red

Графічний планшет у такому випадку виконує роль інструмента, який дає змогу поєднати «приємне з корисним». Він допомагає розвинути посидючість, а також адаптуватися до навантажень.

При цьому процес малювання на планшеті сприймається дитиною не як серйозне заняття, а як цікава розвага. Планшет привабливо виглядає, тому користування ним точно приноситиме дитині задоволення.

Графічні планшети huion

Користь для дрібної моторики

Ті самі вправи, які дитина виконує під час уроків або позакласних занять у зошитах і прописах, можна робити на графічному планшеті.

Пристрій ідеально підходить:

  1. Для зображення паличок, крапок, завитків;
  2. Малювання по крапках або по пунктирних лініях;
  3. Проходження імпровізованих лабіринтів;
  4. Покращення почерку.

До того ж на планшеті можна малювати справжні картини з великою кількістю дрібних деталей. Ця цікава вправа сприяє зміцненню м’язів рук і покращенню дрібної моторики.

Розвага на всі випадки життя

Фарби, олівці, папір та інше оснащення для малювання не завжди зручно брати з собою. Набір юного художника займає багато місця та має відносно велику вагу.

Графічний планшет — чудова альтернатива. Важить він зовсім небагато і з легкістю поміщається у шкільний портфель. Тож створювати малюнки на пристрої школяр може навіть під час поїздок у транспорті або прогулянок на свіжому повітрі.

Незвичайні хобі

Графічні планшети часто стають поштовхом до появи у школярів нетипових хобі. Наприклад, учнів середньої або старшої школи часто цікавлять:

  • створення логотипів,
  • кастом одягу (персоналізація),
  • мистецтво каліграфії.

Звучить неймовірно, але компактний гаджет з електронним пером навіть може допомогти учневі визначитися з майбутньою професією.

Батькам, які досі міркують над питанням «купити чи не купити», варто відмовитися від сумнівів і подарувати дитині можливість творчо розвиватися.

Графічний планшет huion

Поділитися цією статтею