Вихідні — чудовий привід для того, щоб усім разом дізнаватися для себе щось нове. Допомагаємо скласти план розваг і самоосвіти на 22–23 вересня разом із корисними заходами.


Дітям особливо буде цікаво тут:


Суботня читанка з пані Жупановою

Слухачі традиційних читань у книгарні «Моя книжкова полиця» поринуть у світ крихітної Дюймовочки.


Дитячий майстер-клас: страви, які можна взяти із собою в школу

Ресторан французької кухні Très Français відкриває новий сезон дитячої кулінарної школи! Цього разу учасники готуватимуть паніні з куркою та нормандський грушевий пиріг.


День народження “Експериментаніума”

Один з найнезвичайніших наукових музеїв Києва святкує 6 років свого існування. На відвідувачів у ці вихідні чекатимуть безкоштовні майстер-класи, інтелектуальні ігри та безліч наукових шоу.


Освітянам і батькам можуть сподобатися такі події:


Конференція «Підлітки. Освіта. Інструкція до дії»

Конференція «Підлітки. Освіта. Інструкція до дії» — це масштабна освітня подія, яка збирає батьків, дітей та вчителів, щоб дати розуміння, що саме відбувається з дитиною в підлітковому віці і як можна допомогти їй пройти цей важливий період розвитку.


Практикум для педагогів. Мовлення дитини від народження до 4-х

Семінар буде цікавим для педагогів дитячих центрів, вихователів дитячих садків, психологів та логопедів, які у своїй практиці працюють з малечею раннього віку.


Documentary Film Screening: Tell Them We Are Rising

Перегляд англомовного документального фільму про унікальний досвід боротьби за гідну якісну освіту.


Практикум “2 К – розвиток креативного та критичного мислення”

На практикумі ви дізнаєтеся методи і стратегії навчання дітей креативного і критичного мислення.


Зустріч-ресурс “Розмови з емпатією”

Як самому навчитися емпатії? Відповідь можуть дізнатися учасники цієї зустрічі, де буде зокрема обговорюватися, що відділяє нас від природного співпереживання, примушує поводитися жорстоко і несправедливо та як навіть за найважчих обставин пам’ятати про співпереживання.


Для всіх-всіх-всіх:


Comic Con Ukraine

22-23 вересня у Києві на території Арт-заводу Платформа фанати анімації, кінематографу, ігор та літератури зустрінуться з кумирами та однодумцями, а також реалізують власні ідеї.


Теплі речі 22–23 вересня

Час купувати теплі речі, бо холодна погода не за горами. Сходіть під час вихідних на сімейний шопінг разом та допоможіть одне одному обрати зручний і красивий одяг.


Іван Миколайчук – Вавилон ХХ

Картина «Вавилон ХХ» стала режисерським дебютом Івана Миколайчука – однієї з ключових постатей українського поетичного кіно.

Поділитися цією статтею