Поки осіння погода ще радує нас теплом, не варто проводити всі вихідні, ніжачись у ліжку. Пропонуємо вам афішу цікавих подій, завдяки яким вам не захочеться довго сидіти вдома.


Дітям особливо буде цікаво тут


Недільна читанка з монстрами

Мама та психолог, гештальт-терапевт Олена Редчиць читатиме цікаву та красиву книжку про нестрашних монстриків.


Місце для дракона

Вистава за однойменним твором Юрія Винничука для дітей від 10 років (і не лише дітей) у Малому Драматичному Театрі. Це чарівна казка про добро, відповідальність, людяність та нелегкий вибір, який кожному з нас доводиться робити.


Для батьків:


Булінг. Про важливе з батьками – Безкоштовний тренінг

Психолог розповість про все, що варто знати з такої болючої теми, як булінг, та як допомогти дитині, яка стала жертвою цього явища.


НеІдеальні ідеальні батьки

Остання зустріч із циклу бесід із психологами та гештальт-терапевтами. Учасники поговорять про роль батька в сім’ї та про виховання дитини в неповній сім’ї.


Освіта і саморозвиток


Два голоси однієї родини

У Національному музеї Тараса Шевченка експонуватиметься виставка, присвячена 145-річчю від дня народження художника і педагога Фотія Красицького – внучатого племінника Тараса Шевченка по сестрі Катерині.


Історія десяти. 10 книг – 10 імен

Старовинні видання Музею книги і друкарства України. Ви дізнаєтеся про видатних постатей нашої історії – від «некоронованого короля Європи» до короля яблук і садів.


Освітній фестиваль «Маркет мов»

У рамках фестивалю пройдуть лекції, майстер-класи, презентації лінгвістичних шкіл, ярмарок вакансій, кінопокази під відкритим небом, концерт та інші активності. Посольства представлять креативні локації з вивчення мов.


Для всієї сім’ї


Осінній джаз для вас!

Усією сім’єю приходьте послухати осінній джаз, де воєдино зіллються звуки гітари, баса, барабанів та чарівний вокал.

Поділитися цією статтею