З нагоди святкування Дня вчителя ми зібрали матеріали, що наочно доводять — бути вчителем цікаво, складно і неймовірно важливо.

Підвищують мотивацію учнів

Вчителі — одні з найголовніших натхненників для дітей. Як змотивувати учнів на подвиги? Читайте в добірці найцікавіших фактів з майстерок «Прокачаймо той Львів» від фіналістів премії Global Teacher Prize Ukraine у Школі вільних та небайдужих у Львові.


Закликають мріяти

Вчителі-новатори з різних куточків країни зібрались у Києві та підготували до 4 вересня особливий проект — Всеукраїнський урок мрії. Викладачі з різних куточків України розповідають, як провели це заняття в себе в школі.


Вчать толерантності й відкритості

Толерантність — важлива риса в сучасному глобалізованому світі. Як навчити дітей сприймати людей з іншим світоглядом та світосприйняттям — у матеріалі про табір «Джерела толерантності».


Розвивають креативність

Близько 65% нинішніх учнів початкової школи в майбутньому працюватимуть за професіями, яких поки навіть не існує. Розповідаємо, яку роль у цьому грають учителі.


Доводять, що вік — не перешкода для постійного саморозвитку

Вчитель — це професія без терміну придатності. Розповідаємо, чого досягають викладачі з віком та набуттям досвіду.


Багато й наполегливо працюють

Робочий день учителя триває насправді 14 годин. Ось у кого варто повчитися витримки та працелюбності!


Підтримують інклюзію

Більшість методик навчання дітей з особливими освітніми потребами — специфічні. Але вчителі здатні сприяти процесам інклюзії, тому легко пристосовуються до різних форматів навчання.


Продовжують ставати дедалі професійнішими

Більшість вчителів розуміє: навчання впродовж життя — складова професійного добробуту. Тому хороші викладачі не лише передають знання іншим, а й самі сідають за парти та відвідують численні лекції, тренінги, воркшопи…


Вони — просто найкращі!

Журі Global Teacher Prize Ukraine — про те, яким має бути сучасний вчитель та як йому реагувати на виклики сьогодення.

Поділитися цією статтею