Курс «Бери й роби. Універсальні інструменти для вчителів»

Чого найбільше бракує вам як учителю в підготовці до уроків? Так-так, ми знаємо, часу! Це найдорогоцінніший ресурс! А як щодо креативу? Адже неможливо весь час фонтанувати ідеями, маючи щодня по 5-6 уроків. Ми запитали в учителів й отримали відповідь: ніщо так не економить час, як якісні готові рішення, які можна доповнити власними ідеями.

«Бери й роби» — це курс, в основі якого — практичні інструменти. З їхньою допомогою ви зможете урізноманітнити свої уроки та змінити їх форму, а іноді й зміст. 15 експертів ГС «Освіторія», інтерв’ю з освітніми гуру зі США, Канади та Європи, з нейропсихологами, поведінковими спеціалістами й найкращими вчителями світу, які спеціалізуються на методиках змішаного навчання, креативного мислення, формувального оцінювання, нейрофізіології.

Микола Антонюк,
керівник напрямку персональних комп’ютерів Lenovo в Україні

«Щоб освіта наших дітей була конкурентоспроможною завтра, потрібно зробити її інноваційною сьогодні! Компанія Lenovo рада підтримати чудовий курс для вчителів, який вони зможуть застосовувати вже зараз на своїх уроках. Адже лише поєднуючи інновації з залученням школярів у навчанні, ми зможемо виростити покоління новаторів. Бажаємо успіхів і натхнення кожному вчителю, приєднуйтеся!»

Переглядайте, хапайте ідеї, беріть і робіть!

Теми курсу 

Комікси

Настільні ігри

Виступи у форматі TED

Візуальне мистецтво

Трикутник Волта Діснея. Артбук

Стратегії критичного мислення

Інформаційні промови

Рефлексія на уроці

Діти і ґаджети

Корисні інструменти для креативного аналізу

Психологічні ігри

Квести

Ментальні карти та логічні схеми

Сучасні стратегії оцінювання

Уроки толерантності

Експерти курсу

Розробники

Поділитися цією статтею