Вихідні — чудовий привід для того, щоб покращити навички викладання. Тож, освітяни, не час розслаблятися, адже ми підготували для вас перелік активностей із підвищення професійної цінності!

Відвідати тренінг «Креативні педагогічні стратегії»

IQ чи EQ: що важливіше для дитини ХХІ століття? Як формувати soft і hard skills? Для чого потрібно використовувати територію сучасного інформаційного простору та хмарні технології в контексті розвитку компетенцій ХХІ століття? Формуємо разом оптимальний навчальний план для виховання в учнях провідних навиків творчої та ефективної особистості.

Читати далі >>>


Переходимо «від слів до дій». Технології навчання в інклюзивному класі

Навчання дітей з особливими потребами — це не так уже й складно, як може здатися на перший погляд. Але ми всі маємо певні стереотипи й побоювання. Подолати страх допоможуть фахові тренери, які розкажуть про побудову гармонійного інклюзивного навчального середовища та про питання адаптації дітей з особливими потребами.

Читати далі >>>


Піти на семінар «Основи сенсорної інтеграції»

Сенсорний розвиток дитини є важливою складовою її освітніх здібностей та комунікативних навичок. Проблеми з гіперактивністю, моторикою тощо можуть негативно впливати на академічні успіхи та дезадаптувати її в навчальному середовищі. На семінарі будуть представлені приклади активних занять із дітьми та обговорені особливості сенсорної інтеграції.

Читати далі >>>


Долучитися до проведення «Найбільшого уроку у світі»

20 листопада, у Всесвітній день дитини ЮНІСЕФ оголосив про початок проекту «Найбільший урок у світі» — ініціативи, яка познайомить 15 тисяч дітей в Україні із Глобальними цілями сталого розвитку, які були прийняті Генеральною асамблеєю ООН. Зареєструйтеся для участі в проекті й проведіть разом зі своїми учнями цей урок людяності та ефективності.

Читати далі >>>


Зареєструватися на онлайн-курс для викладачів ВНЗ від Гарварду

Harvard’s Bok Center запрошує викладачів долучитися до онлайн-курсу «Педагогіка вищої освіти», що розрахований на 8 тижнів навчання. Основний акцент курсу буде зроблено на методиках залучення студентів до освітнього процесу.

Читати далі >>>

Насичених та вдалих вам вихідних! Більше подій читайте на Афіші.

Поділитися цією статтею