Вихідні — чудовий привід для того, щоб покращити навички викладання. Тож, освітяни, не час розслаблятися, адже ми підготували для вас перелік активностей із підвищення професійної цінності!

Афілійований mini-EdCampKyiv «Без довіри немає освіти»

Чому виникають довіра чи недовіра? Що зробити, щоб педагоги виконували суспільний запит на якісну освіту, а суспільство довіряло педагогам? Про це та інше — під час заходу для педагогів і батьків у форматі mini-EdCamp.

Подробиці >>>


Клуб неформальної освіти. Обмін методиками та кращими практиками

Зустріч у напівформальній атмосфері під модеруванням тренерки і фасилітаторки, співзасновниці громадської організації «Інша Освіта» та освітнього простору холістичного навчання в Карпатах «Хата-Майстерня» Анни Мигаль обіцяє багато нових ідей та відкриттів у сфері педагогіки.

Подробиці >>>


Фестиваль педагогічних ідей

У фестивалі візьмуть участь досвідчені фахівці, керівники навчальних закладів, корекційні педагоги, вихователі, логопеди, психологи і всі ті співробітники дитячих установ, хто готовий поділитися своїми знаннями й отримати нові.

Подробиці >>>


Підготовка до проведення уроку #ценесвято

Готові провести урок, який познайомить дітей з різними видами порушень, основними видами комунікації з людьми, які мають порушення слуху, зору, опорно-рухового апарату, з правильною термінологією? Це складна тема, тож необхідно як слід підготуватися.

Подробиці >>>

Насичених та вдалих вам вихідних!

Більше подій читайте на Афіші.

Поділитися цією статтею