Вихідні — чудовий привід для того, щоб покращити навички викладання. Тож, освітяни, не час розслаблятися, адже ми підготували для вас перелік активностей із підвищення професійної цінності!

Клуб директорів. Інклюзивна освіта: успішні практики реалізації

Директори шкіл як ніхто повинні сприяти інклюзивності освітнього середовища. Але на шляху до справжньої інклюзії, на жаль, постають численні перешкоди. Під час події Клубу експерти спробують знайти відповіді на запитання, як їх уникнути та зробити навчальний простір комфортним для всіх.

Подробиці >>>


Лекція з медитації від очільника «Фундації Девіда Лінча»

Втомилися від жорстоких буднів, позбавлених дзену?  Новопечерська школа запрошує долучитися до унікальної освітньої події — Боб Рот, CEO «Фундації Девіда Лінча», відвідає школу в рамках візиту до України і розповість про новітню техніку в освіті — трансцендентальну медитацію.

Подробиці >>>


Освітянська ІКТ-прокачка. Частина 1. Інфографіка, інтерактивні сервіси, Google-сервіси

Під час тренінгу на вас чекатимуть основи створення ідеальних презентацій та інфографік, принципи роботи з інтерактивними сервісами й дошками та особливості використання можливостей Google у навчальному процесі. Доведіть, що ви — «просунутий» викладач!

Подробиці >>>


3-й Міжнародний освітній форум-практикум

Форум — творчий простір, де педагоги з різних країн обмінюються своїми знаннями, досвідом та ідеями. Цього разу до Києва завітають спікери з Угорщини, Німеччини, Франції і України.

Подробиці >>>


Навчально-практичний тренінг «Кейси в освіті: від параграфа до інсайту. Коучинговий підхід»

Кейси… Це слово зараз у всіх на слуху. Дводенний тренінг для освітян пропонує дізнатися, що це таке насправді і як кейси можна використовувати в освіті.

Подробиці >>>

Насичених та вдалих вам вихідних! Більше подій читайте на Афіші.

Поділитися цією статтею