Бажаємо освітянам гарних вихідних! А для найактивніших, які бажають поєднати відпочинок з підвищенням професійної цінності, ми підготували перелік цікавих заходів.

Семінар для керівників дитячих клубів «Сила маркетингу»

Без сильної маркетингової стратегії про ваш навчальний заклад не зможуть дізнатися потенційні клієнти. Під час цього семінару ви зможете вивчити основи, необхідні для розвитку освітнього бізнесу та підтримки комунікації з вашою аудиторією.


Альтернативна освіта в Індії та не тільки

Під час своєї поїздки до Індії психолог Катерина Трушкова відвідала три найвідоміші школи з альтернативним типом навчання. На цьому заході вона розповість про досвід цієї країни у створенні інноваційної освіти.


Майстер-клас для педагогів Toddler dance (танці для 2-3 років)

Майстер-клас особливо підійде для вчителів з раннього розвитку та викладачів хореографії. Ви дізнаєтеся про вікові особливості, рекомендовані вправи та розвивальні танці. Буде як теоретична, так і практична частина, тому не забудьте як слід розім’ятися перед заходом!


Попередня реєстрація на майстер-клас «Візуалізація навчального матеріалу на інтегрованих уроках»

Для викладачів природничих і точних наук цей майстер-клас покаже, як створювати інтегровані заняття з різних предметів та візуалізувати навчальний матеріал для кращого розуміння учнів щодо того, як застосовувати ці знання на практиці.


І, звісно ж, не забудьте відпочити разом із сім’єю

Квіткові композиції, вистава для найменших і цифрове дитинство. Проведіть вихідні весело та корисно!

Поділитися цією статтею